Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a pasim azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim azt mondta, hogy szeret de nem annyira mint régebben? Tudok valamit tenni annak érdekében hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem és ha lehet akkor szeretném rendbe hozni. A válaszokat előre is köszönöm :D

2016. márc. 14. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Probalj meg szexi lenni vad az agyba
2016. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba
2016. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Én ilyet az ex barátomnál éreztem akivel 6 évet voltam együtt.Szerettem de már rég nem úgy mint mondjuk az első 3-4 évben,inkább már erősen kötődtem hozzá és ugyanígy éreztem,hogy szeretem,de már nem úgy mint anno..A mi kapcsolatunk nagyon monoton lett sajnos,lehet ezért éreztem így. Én leültem vele megbeszéltük a dolgokat elmondtam neki,hogy szerintem mi a gond,megpróbáltuk rendbe szedni a dolgokat,fél éven keresztül még együtt voltunk de nem sikerült rendbe hoznunk így vége lett.Szerintem ti is üljetek le beszéljétek meg mi a gond és,hogy ő miért érzi ezt aztán eldöntitek,hogy hogyan legyen a folytatás
2016. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 hónapja vagyunk együtt.

Én nem akarok vele szakítani mert szeretem :D

Az ágyhoz fiatal vagyok ...

Köszi majd beszélek vele.

A további válaszokat is szívesen elolvasom.

Köszi a válaszokat mindenkinek

2016. márc. 14. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert hany eves vagy? 16 alatt?
2016. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt fontos h hany eves a baaratod meg te is. 16 alatt a fiuk nagy szazaleka inkabb csak aa kinezetre mennek v arra h legyen valakijuk. Az mind1 h ki miert hol mikor. Itt ez nagyon dominal. Nyilvan hisz kiakarnak mindent probalni stb. Ezek a kapcsolatok sajnos nem tartanak nagyon 3 honapnal is tovabbb. Persze itt is vannak kivetelek ugy h egy olyan fiut kene talanod aki kivetel es szeret teged rendesen:). Es ami azt illeti kerdezd meg ot h mit tegyel azert h jobban sszeressen. O jobban tudja mint mi>< hajra^^
2016. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Az ügy megoldódott és minden rendben. De azért köszönök mindent :D
2016. márc. 18. 21:07
 8/8 vkrisz81 válasza:

ilyen buta tippeket adni de most komolyan! ha valéami nem megy az a megoldás kidobjuk? HAHAHAAA

nem ám hogy akkor dolgozzunk rajta serényen !! neeeem.. inkább ugorjunk! könnyebb végülis mint energiáűt belefeccölni.. végülis azért udvoaroltáél neki meg tepertél hogy a kedvében járj hogy aztán később ha valami nem megy kukába dobj minden belefeccölt energiát! AWESOME hozzáállás :D

igy aztáén van értéke a párkapcsolatodnak :D

BUTA aki azt hiszi nem változik meg semmi a kapcsolat alatt.. igenis MINDEN megváltozik mert elmulik az a valami amit ugy hivan .. szerelem? ^^ ezért is lépnek félre mert az uj izgalma és es a rapid vonzalom által ujraélhet dolgokat de EZ CSAK önámitás! lehet minden masik honapban félrek*rni de az csak az illetőt minősiti emberileg. sztem el kellene gondolkodni miért is lettél vele és viszont; ja és hihetetlen de kütyünyomogatás meg facebook helyett néha beszélgetni pl? csodákra képes hidd el :D

2016. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!