Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám magam mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam mellett tartani a lányokat?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy a hiba bennem van. Elmegyünk randira, úriember vagyok, kedves vicces, jófej, egyáltalán nem bunkó vagy feszengős, nem is nyomulós, és mindenre meghívom. Szerintem nem vagyok ronda de nem is az az izompacsirta. Külsőmmel is foglalkozok, dezodor furdes hajmosas, de csak nem jön össze. Valaki valami tanács?


17F



2016. márc. 16. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
le is írtad mi a baj Elmegyünk randira, úriember vagyok, kedves vicces, jófej, egyáltalán nem bunkó vagy feszengős, nem is nyomulós, és mindenre meghívom. ez itt a gond legyél bunkó feszengő dísz buzzy az kell a mai csajoknak nem a kedves romantikus pasi!!
2016. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert ne legyel mindig bunko mondj valami szepet neki aztan legyel bunko felvaltva majd belejosz es a csaj is fizethet neha
2016. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a lányoknak ez kell, amit irtatok, de keptelen vagyok ezt tenni, mert mivan, ha esetleg pont olyan a lány aki akár a feleségem is lehetne, és nem szereti.
2016. márc. 16. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
de haver ha nem változol meg akkor sohasem lesz csajod
2016. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan hülyeségeket beszéltek hogy az nem igaz... Maradjon ön maga... Nekem pl pont az ilyen pasik jönnek be... Kedves romantikus stb. Szeretem ha pl zavarban vagyok és ha kérem akkor se hagyja abba a bókokat...

Mostani barátom is ilyen. És nagyon szeretem.


Szóval ez nem rossz. És nem csak én vagyok ilyen.


Maradj önmagad😉

2016. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pallale válasza:

jah szerintem is jól csinálod, szerintem csak azzal van a baj hogy ráfeszülsz, hogy nagyon akarod hogy összejöjjön. elköszönni hogy szoktatok pl? amúgy én is pl lehet hogy kicsit zavarban lennék ha valaki ennyire úriemberként viselkedne. vidd el sörözni vagy valami. jah amúgy én mindig azt csináltam randikon hogy oda-vissza meghívtuk egymást, és akkor nem érzed magad "kiszolgáltatottnak"hogy mindent mások fizetnek neked.

ja és nincs baj a bakikkal. én imádom ha valaki kicsit bénázik az a legigazibb és édi is. legyél őszinte és önmagad!

2016. jún. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!