Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok beleszeretni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beleszeretni a barátomba, tul sok bellőle, és még az exem szeretem?

Figyelt kérdés
17 éves biszex lány vagyok.Volt barátnőmmel 3 honapot jártunk de nagyon szerelmes voltam belé, de szakitás lett a vége mert volt neki valakije,távkapcsolat volt, 2 hetente találkoztunk. Viszont a hugával tartom a kapcsolatot mert jo barátnők lettünk, és tőle értesültem rola hogy az exbarátnőm "összemelegedett" egy másik lánnyal. Ez sziven ütött pedig már 1 honapja szakitottunk, és hát dühömben én is összejöttem egy sráccal. Nagyon aranyos, rendes, kedves, vicces srác, minden megvan benne ami kell, csak nagyon érzelgős. Sőt tulságosan, multkor 2 orára kapcsoltam ki a telefonom, 7 nem fogadott hivás és 3 sms tőle.... ragaszkodo és érzékeny. Nem feküdtünk még le, ugyanis pasitol szüz vagyok, és nem tudom hogy helyes lenne e odaadnom magam neki, amikor én szinte semmit sem érzek iránta, egyfolytában a volt barátnőmre gondolok. A vonzalom megvan köztünk, viszont mikor azt mondja hogy "szeretlek" akkor én nem tudok rá mitszolni csak megcsokolom... Azt mondja ő tud várni rám nem a szexre megy, és tényleg igyvan, és kivánom őt, de nem tudnék vele lefeküdni ugy hogy nem szeretem... Nem szeretnék szakitani, mert abba tényleg beleőrülne, de ez az állapot nekem sem jo. ... És az exbarátnőm már tulvan rajtam, szoval hozzá biztosan nem mennék vissza, de akkor sem tudom őt elfelejteni, pedig tényleg megprobáltam, de ezzel a sráccal sem megy.:/ Mit tegyek?

2016. márc. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj beleszeretni valakibe. A szerelmet nem lehet irányítani, hogy kibe szeretsz bele. Az jön magától
2016. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez igy sakk mat.

Bárcsak nekem is igy menne hogy holnap megyek azt felszedek valakit.

2016. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat..Lehetséges hogy elgondolkodom a szakitáson, nem akarok fájdalmat okozni a barátomnak sem , de inkább legyek egyedül minthogy olyan mellett akit nem szeretek.:/
2016. márc. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!