Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » S. O. s mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segitséget/tanácsot szeretnék kérni.


Pár hónapja egy lányt meg láttam a pályaudvaron (az most lényegtelen melyik) Vettem a bátorságot és elkezdtem vele beszélgetni, tehát oda mentem hozzá. Elég jól alakult minden, nap mint nap találkozunk egymással. Természetesen annyira ki ismertük egymást hogy szerelmet valottam neki de erre nem reagált elpírult, mosolygott. Az utobbi időben viszont olyan dolgott tapasztaltam hogy folyamatosan emlegetett 2 fiút nekem csak nem tudja melyiket válassza (a két fiú nem létezik amugy) leültünk a padra elkezdte mesélni a dolgot azt hírtelen hozzám bújt, meg amikor nem néztem rá akkor nézett amikor viszont oda néztem gyorsan elvette tekintettét. A fiúkat akit emlegett szerintem csak azért teszi hogy féltékeny legyek, természetesen úgyan azt teszem ha elmegy melletünk egy csaj akkor viszon meg szeppen stb. Szerintetek mit tegyek? Mert eléggé zavarba hoz hogy mit is akar valójában. Valamint volt még olyan dolog hogy 1x került azt megírtam neki hogy mi a baj stb. Hogy nem jöttél oda hozzám elkezdi semmi. Azt megírtam neki zavarlak stb. Stb. Mert akkor örökké békén hagylak, elkezdi nekem nem kell békén hagynod. Ne ba.... akkor mivan nem értem? Esetleg van/volt valaki ilyen cipőbe. Egyáltalán vannak jelek amiből kiderül mit akar tőlem? Mert ha utálna le tojna nem foglalkozna velem. Ha egy lány szerelmes mik a jelek? Honnan tudjam hogy mit akar? Mert amikor ki mondtam neki hogy szeretlek csukot szájjal mosolygott, elpírult. Egyébbként azt írta kedvel. Köszi!


ÉN: F/18


A LÁNY: L/16



2016. márc. 22. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy tetszel neki csak talán nem meri nyíltan kifejezni ezt. Ezek a dolgok amiket leírtál azok azt mutatják, hogy tetszel neki, ilyen helyzetben én is ugyanezt teszem...:D Szóval amikor hozzád bújik legyél nyitott felé...;) Legyél bátor! ;) Írd meg majd mi lett. 18L
2016. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, majd a továbbiakat jelzem neked amikor lesz infó!
2016. márc. 22. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok éppen ha gondolod írj!!:)
2016. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!