Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy 17éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17éves lány elég idős ahhoz, hogy fiúja legyen?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor szerintetek mi az ideális életkor/ mik az ideális életkörülmények? Ha igen, akkor szerintetek hogyan "nézne ki" egy ilyen "kapcsolat"? (pl. kb. hány éves legyen a fiú? , meddig mehetnek el?, miket csinálnának együtt?, mennyire lehet komolyan venni egy ilyen kapcsolatot?, hogyan, és milyen helyszínen szoktak megismerkedni az ilyen korosztályba tartozó fiatalok? pl. iskola?, házibulik?, tinder?, internet?, vagy akár utca, busz, pláza stb.?) Nektek van a környezetetekben ilyen kapcsolatban élő fiatal? Náluk hogy mennek ezek a dolgok?

2016. márc. 29. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyértelműen elég idős, érett egy kapcsolathoz. Szerintem ebben a korban már 3 év is belefér, és ha mindketten kellően érettek és komolyak, akár "az" is megtörténhet. A kapcsolat komolysága nagyban függ a két résztvevőben. Ha mindketten szeretik egymást és tényleg jól megvannak, akkor hosszútávra is lehet tervezni. De vannak ugyanakkor elég komolytalan kapcsolatok ebben a korban, ez változó.

A megismerkedés sok helyen megtörténhet, iskolában, közös baráti társaság kapcsán, akár leszólítás alapján, akár interneten keresztül, akár plázában, illetve a többi helyen, amit írtál. (Akár még buliban is, de szerintem itt ritkább a tartós, sikeres kapcsolat esélye, de előfordulhat.)

Van a környezetemben ilyen, ők a lány szalagavatóján ismerkedtek meg, mikor a lány alig múlott 18 éves. Azóta valamivel több mint 3 év telt el, és jól megvannak, elég komoly kapcsolat.

2016. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos válasz! Ment a zöldkéz! :)
2016. márc. 29. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban már lehet szerintem, de lehet éretlennek is lenni hozzá attól még mert ennyi vagy. Amúgy összességében nagyon túlkomplikálod a dolgokat, erre nincsenek szabályok, mindenki azt csinálja ami neki meg a párjának jó és közösen beleegyeztek:) Amúgy ha több konkrétum kéne nyugodtan írj privátot, barátommal 17 évesen jöttük össze, most 1,5 évvel később még mindig együtt vagyunk:) 18l
2016. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem 3 év miatt pattintott egy srác. Azt mondta, hogy neki ez túl sok és, hogy egy 20 éves fiú egy 17 éves lányhoz túl idős. Pedig azért elég sokan mondják, hogy érett vagyok a koromhoz képest. Egyébként a kérdésre válaszolva tényleg emberfüggő, hogy ki mikor érzi magát készen egy kapcsolatra. 17/L
2016. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ezt az ember maga érzi, hogy az-e, de így első körben azt mondanám, hogy igen. Szerintem 2-3 évvel simán lehet idősebb a fiú, meddig mehetnek el? Hááát ameddig késznek érzik magukat, nyílván nem az első két napban feküdjenek le, de azért 17 évesen, ha komolyan kapcsolatban vannak a szexualitással sincs semmi baj. Szerintem leginkább iskola, barátokon keresztül, bulik.

Nekem volt egy három éves kapcsolatom, bár mi 15 évesek voltunk amikor összejöttünk, osztálytársak voltunk, egy évvel az összejövés után feküdtünk le először, és nagyon szerettük egymást. Most már féléve szakítottunk, de elég jó viszonyban vagyunk.

l/19

2016. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!