Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy képes valaki érdekből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki érdekből összejönni valakivel?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem a tesi kapcsolatról beszélek(írok),hanem azokról a tizenévesekről akik azért jönnek össze valakivel, hogy "valaki legyen" vagy mert "menő". Most ez bántásnak tűnik, de én tényleg nem annak szántam, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy megtudjam: én vagyok bolond 15 évesként hogy csak olyannal lennék képes összejönni akit őszintén szeretek? és ha várnom kell rá várok, és azért mert közben "van más jelentkező" nem választom azt a lehetőséget? Nálam nincs szó olyanról, hogy ha "csak" tetszik valaki, azzal össze jöjjek. Szerelmes volta egy fiúba 4 évig (nem túlzás) közben voltak mások akik érdeklődtek,de én annak ellenére, hogy a "szerelmi helyzetem" reménytelen volt, nem jöttem velük össze, pedig kedveltem is őket, de nem akartam átverni őket, sem magamat. Mások, akik máshogy tesztek, miért teszitek? kíváncsiság, nem akarok bántani senkit,és ha úgy tűnt a szövegből akkor sem gondolok erről rosszat.

(15/L)



2016. ápr. 1. 12:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
7%
Már megint egy rinyáló 15 éves... 😑
2016. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sajnálom :( leírtam, hogy nem rinyálásnak szántam,de elnézést,biztos nem volt érthető! egyébként köszönöm a hasznos információt... :)
2016. ápr. 1. 12:52
 3/14 anonim válasza:
7%
Nem annak szántad, de az... Igazán nincs mit!
2016. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaz amit le írt!

Te vered itt magad...

Erre amúgy én is keresem a választ.

Van erről egy véleményem de a trágárságszűrő úgy se engedné elküldeni. Volt már nekem is jelentkező de én lettem volna neki a hatodik. Hát kösz de én nem kértem belőle. 17/F

2016. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Respect!
2016. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fanta 39 ***** válasza:
62%
Nem vagy bolond!!!!Én is 15/l vagyok,és dettó ez van velem is.☺ Szerintem nem rinyálsz,csak leírtad a véleményed,ami valjuk be mind igaz.Én nem akarom elsietni,pedig vannak ,,jelentkezők".
2016. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazad van! A környezetemben is sok olyan "kapcsolat" volt, ami egy-két hétnél nem tartott tovább, ott is csak ez volt a helyzet, mint amit leírtál. Véleményem szerint így teljesen felesleges összejönni bárkivel is. Vannak persze kivételek, ahol egymásba szeretnek, de alig van olyan...
2016. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
42%
És ti minek foglalkoztok velük??? Sz@rjátok le aztán kész nem értem mit kell igy kiakadni... Csak magatoknak ártotok ha itt nyávogtok. Mint az ovodában komolyan... Ne foglakozatok velük
2016. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
sajnalom azokat akiket az erdekuk vezerel meg ezekben is
2016. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15 vagy nem 30 élvezd ki ;) ha nem most teszed meg akkor felnőtt korodba vagy honnan lesz tapasztalatod, utálom mikor jönnek ezek a "falusi" szokások hogy azt hiszed majd 14 évesen elvesznek meg majd azzal leszel életed végéig -_-

hidd el 3 év múlva mikor Discoba leszel más lesz a véleményed persze egy virslivel a kezedbe :D peace

2016. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!