Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges hogy biszex a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy biszex a barátom?

Figyelt kérdés
A barátom a kapcsolatunk elején méllyen elítélte a melegeket és mindenkit aki ilyen téren eltért a normálistól. Egy ideje viszont nyíltan megváltozott a gondolata erről, egyre többet van a fiú haverjaival, minden közös programunkat lemondja ha akkor épp a fiú haverjaival lehetne... A fiúkkal állandóan melegnek játszák magukat, viccből olyanokat mondanak h nekik nincs szükségük lányokra, egymast szeretik stb..eddig nem foglalkoztam ezzel, ugyanis elég vicceskedő társaság, mindennel viccelnek amivel tudnak, ezeket sose szoktam komolyan venni. Egyik nap beszéltünk a barátommal és bejelentette hogy a fiúkat is szereti. Teljesen kiakadtam, mire mondta hogy csak viccelt, ne vegyem komolyan, valószínű ugyis szakítanék vele ha igy lenne. Megnyugodtam akkor. Azóta a beszélgetés ota semennyi időt nem tolt velem, felcsillan a szeme ha a fiúkkal lehet, nem foglalkozik velem. A haverjainak azt is megengedi hogy szívecskét rajzoljanak a karjára, nekem mostanában a kezemet sem akarja megfogni... Egyik nap megbeszéltük a gondjainkat (sajnos több dolog is van) és azt mondta hogy neki a fiúk a mindene, nem akarja őket miattam elveszíteni. Próbaidőszakon vagyunk, figyelem hogy mennyire hiányzom neki ha nem vagyok vele stb. Egyelőre jól halad az ügy, időnként nagyon rendes velem es keresi a társaságom, latszik h javitani akar a kapcsolatunkon. De attól félek hogy esetleg a fiúkhoz is vonzódik, csak saját magának sem meri bevallani. Tudom hogy a felsorolt dolgok nagy része gyerekes, és lényegtelennek tűnhet de én komolyan elkezdtem aggódni hogy ez is lehet a problémáink hátterében, és abban hogy minden lánnyal megszakítja a kapcsolatot (lány barátaival is..) csak hogy minél tobb idot a fiúkkal tölthessen. Mit gondoltok, fölöslegesen aggódok, vagy előfordulhat hogy a barátom a fiúkhoz is vonzódik? 17/L

2016. ápr. 2. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Miért lenne baj ha biszex lenne?
2016. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha biszex a barátod, akkor az.

Akkor valószínűleg bejönnek neki a fiú barátai.... Ha bírod ezt a mennyiségű konkurenciát, csináld.

A kapcsolatod amúgy is tele van gondokkal, ahogy írtad. Az rég rossz, ha próbaidőszak miatt keresi a társaságod meg rendes....Egy valódi szerelmes ember akkor is így viselkedik a másikkal, ha nincs semmi féle próbaidőszakos marhaság....

Ebben a kapcsolatban szerintem ennyi volt. 17 éves vagy, nem értem, miért ragaszkodsz minden árok egy alig működő kapcsolathoz.

2016. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minden áron*
2016. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehetséges, hogy biszexuális, hanem biztos, hogy az! Többször is mondta neked, hogy ő fiúkat is szereti! Mit vársz még tőle, ennél egyértelműbben hogy mondja el? Küldjön róla hivatalos értesítést? Tetoválja a homlokára? Írja az égre?
2016. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hanem biztos :D

Fogadd el ezt, es inkabb az igazi problemakat probjatok meg rendezni.

2017. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha szereted és ő viszont ugyanúgy szeret, akkor ez nem jelenthet gondot a kapcsolatotokban. Ha meg lesz a coming out és bevallja hogy bi, a döntés a kezedben van, hogy ezzel együtt továbbra is szereted e vagy ez neked már nem fér bele az életedbe. De... lehet ha ezt a tényt elfogadod és tényleg szereted úgy ahogy van, a legboldogabb pár lesztek az életedben.
2017. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fúj de undorító. El ne fogadd. Akkor inkább nővel csaljon meg mint hogy a szaró lyukba dugják egymásnak. Két izzadt pali.

Menekülj.

Bár azóta biztos nem vagy ezzel a lénnyel.

2023. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!