Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kevesebbnek érzem magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbnek érzem magam a páromnál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányom van, és a páromat többnek látom magamnál. Szerencsésnek, olyannak aki igazán életre termett és mindig történik vele valami jó. Én ennek pont az ellentéte vagyok. Szerencsétlen, utálom az életem, és nem igazán történt velem rajta kívül jó dolog eddigi életemben. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mit tehetnék hogy ne érezzem magam a béka s.gge alatt? A válaszokat előre is köszönöm!
2016. ápr. 3. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj bele annak a hatmilliárd embernek a helyzetébe, akiknek még nálad is rosszabb. Valamint abba, hogy akiknek meg sokkal jobb a helyzete, sokszor azoknak sem adatik meg a szerelem, a boldogság, csak a pénz körül forog minden. Szóval neked megvan az, ami messze a legfontosabb! Légy büszke rá, és érezd magad jól!
2016. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. ápr. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!