Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy nagyrészt melankólikus, de flegmatikus (nem flegma) tulajdonságokkal is rendelkező személyiségű fiúval?

Figyelt kérdés

Megmagyarázom a 2 fogalmat, azok kedvéért, kik nem tudnák. Akinek nem inge az ne vegye magára.


Nos a melankólikus személyiségű ember az pesszimista, tartózkodó, lehangolt, érzelmileg labilis.. stb.


A flegmatikus meg passzív, gondos, megfontolt, békés, fegyelmezett, higgadt megbízható... stb


És igen, rólam van szó. Valamint olyan tulajdonságokat írtam fel, amik jellemzőek rám.


2016. ápr. 5. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozna gondot. Találkoztam már ilyen emberekkel... Persze nem mindig jó ez de egyébként nincs bajom ezekkel a tulajdonságokkal😊
2016. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is melankólikus vagyok, és megtudlak érteni. Nehéz megtalálni a megfelelő személyeket magad köré, legalábbis nekem, mert néha szörnyen negatív vagyok. Hát,én természetesen jól elvagyok az ilyen emberekkel, szóval persze.
2016. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bea, te mindenhol ott vagy? :D
2016. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok mindííííg... Ki az a Bea xd?
2016. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja az első válaszadó.. ok idióta vagyok..
2016. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járnék. Semmi bajom nincs az ilyen embrrekkel.
2016. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Járnék, persze. 16/L
2016. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csengi_b válasza:
hány éves vagy? én 11/L
2017. júl. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!