Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek még érez valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még érez valamit az exe iránt?

Figyelt kérdés

Alakulóban van köztünk valami egy lánnyal de láttam hogy facen belájkolt egy ilyen gondoltál-e rám idézetet.

Szerintetek még nem lépett túl az exén vagy csak túlreagálom? Köszi a jó/rossz válaszokat előre is.

16/F



2016. ápr. 15. 19:43
 1/4 anonim válasza:

Mennyi ideig voltak együtt? Mióta nincsenek együtt?

Mert ha pár hónap akkor még tuti nincs rajta túl.

2016. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát 10hónapot voltak együtt és kb 3-4hónapja szakítottak
2016. ápr. 15. 20:41
 3/4 anonim válasza:

Lehetséges így, attól függ ki szakított kivel, miért, milyen mély volt a kapcsolat, első volt-e. Sok minden befolyásoló tényező. Érdemes lenne ráterelned a témát az exekre, ki hogyan viszonyul hozzájuk.

Nekem az exem fél év után nyögte be, hogy még mindig az előző lányt szereti, velem is jó, de nem úgy szeret mint őt szerette.. (7 hónapot voltak együtt, szex nem is volt, csak a parkban találkozgattak, semmi bemutatás, haverok).

2016. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem a fiú a lánnyal és ez volt az első komolyabb kapcsolata a lánynak és ha jól tudom azért szakítottak, mert nem akart a lány lefeküdni a fiúval
2016. ápr. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!