Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány. Kb egy hónapja összejöttem egy fiúval, aki 16 éves. Ő az első barátom. Már régóta beszélgettünk (Facebookon) de természetesen személyesen is ismerem. A probléma, először nekem is nagyon tetszett, nagyon aranyos volt, de ahogy múltak a napok elmúlt amit éreztem, és most ahogy ölelget, meg minden nem érzem magam jól. Rájöttem, hogy csak azért szerettem volna barátot, hogy figyelmet kaphassak (mármint barátnői) és én enm tudom, hogy hogy közöljem vele, hogy már nem szeretem.

Hogy mondjam el neki, úgy hogy ne tartson szánalmasnak, és megértsen?



2016. ápr. 20. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állj elè és mond meg neki hogy nezd az a helyzet hogy már nem èrzek semmit irántad.Sajnálom.Nem szeretném folytatni a kapcsolatot
2016. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Az a legtisztább,ha eléállsz és letisztázod vele az érzéseidet . Ne használj lekicsinylő szavakat legyél kedves.
2016. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!