Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én vagyok így most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így most?

Figyelt kérdés

semmi kedvem barátnő után kutatni, meg úgy szeretni valakit sem. Sokan furának mondanak, de elegem van abból hogy folyton kihasználtak :D

Nem normális dolog hogy szingli vagyok és legboldogabb az életemben?

Mármint értitek, nem akarok függeni senkitől. A barátaim meg azt mondják hogy ,,Hát ez azért elég fura hogy így vagy boldog"

szóval normális?


2016. ápr. 21. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Normális. Én is így vagyok. Egy éjszakásokat keresek, nem barátnőt. De, ha valaki iránt érzek valamit, akkor mindig elhívom randikra még, de az általában nagyon ritka:)


17F

2016. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jelen pilanatba a ágyig nincs erőm elmenni
2016. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember nem érti meg, hogy egyedül is lehet boldognak lenni. Sőt, akár boldogabbnak is. Mert ők nem tudnak magukkal boldogok lenni, csak valaki másra támaszkodva. Társfüggők. Nem véletlenül nem bírja a legtöbb ember a magányt. Plusz ott van a nyomás is, hát a Janinak is van nője, meg a Zoli is most jött össze azzal a csajjal, hát akkor te is szedj már össze valakit...

meg általában ha látja az ember a párokat, akkor ő is vágyik rá. Általában. Én sosem voltam így, sőt, mindig baromira örültem magamnak, mikor órákon át hallgattam a barátaim párkapcsolati problémáit, és én nyugodt lehettem, hogy nekem ezzel nem kell foglalkoznom. Nem vágytam rá. Nem is hiányzott. Örültem, hogy egyedül lehetek, hogy szabad lehetek, hogy nem kell senkihez kötnöm magam, hogy nem kell senki után futkoznom... boldogabb voltam, mint most, kapcsolatban, hiába szeretem a páromat.

2016. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!