Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki tud választ adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud választ adni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 21 éves, beszélgettünk sokat. (Van egy palim aki 30, legyen ő X) A srácot elnevezem Y-nak. Tehát az egész lényege az, hogy a pasim megtílt nekem dolgokat, ellenőrzi a facebook beszélgetéseimet, a telefonomat, és ki akar sajátítani. Önző, egyszóval. Nos, a 21 éves srác, nem az országban él. Tehát le kellett tiltsam a facebookról, és nem tudok vele értekezni. A skype-on felvett, mert írtam neki, hogy legyen szíves és vegyen fel, de nem ír vissza..Nem tudom elmondani neki, hogy miért kellett letiltsam.gondolom hogy haragszik.. És ezt hogyan tudnám jóvá tenni? Mit tegyek? Fiúk, ti hogyan tudnátok az ilyent megbocsátani? X folyamatosan ellenőrizget, nem hagy egy perc szabad időt sem, minden léptem tudni akarja, folyton a se**ben van.. És nagyon rossz érzés. Folyamatosan szólít meg mindenért, olyan mintha az apám lenne, nem a párom.Nincsenek kompromisszumok a kapcsolatunkban, nem hagy teret, nincsenek barátaim, mindet elveszítettem miatta..Y..Hát ő egy nagyon rendes, és aranyos srác..Pont az én ideálom, csak valahogy tudnám felvenni a kapcsolatot vele.. Nem tudom sehogy elérni..Nem válaszol az üzeneteimre. Mitévő legyek? 19/L

2016. ápr. 28. 22:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda írni, hogy a párommal 2 éve vagyunk együtt
2016. ápr. 28. 22:47
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Ez beteges
2016. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És az Y-nak nevezett srác?
2016. ápr. 28. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátodat dobd ki a francba
2016. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Eddig oké..De a másik srác?
2016. ápr. 28. 23:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mi van, ha meg nem ir vissza az az o baja hogy kihagytott egy olyan lehetoseget mint veled lenni
2016. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez jól esett, köszönöm.:) De nem ír vissza.. És nagyon szeretném ha beszélnénk újra.. Amióta nem beszélünkk lefogytam 4 kilót.. Nem tudom mi van velem..2 év alatt nem éreztem ilyet, amióta a pasimmal vagyok.
2016. ápr. 28. 23:12
 8/18 anonim ***** válasza:
szakíts a mostani "paroddal, " o egy f**z. annak a fiúnak más a lehetőséget keresd még, vagy írj ra, hátha elolvassa :)
2016. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*más elérhetőséget, bocs a hülye telefon kijavított.
2016. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm..De milyen lehetőség.. 800 km választ el egymástól.. Nincs oda kint telefonja.. Keressem fel személyesen?
2016. ápr. 28. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!