Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek milyen egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy jó párkapcsolat és mikor kell valakinek merni azt mondani, hogy kész, vége?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor mar ugytekintessz ra mint egy testverre haverra.ugy fekszetek az agyba mint ket idegen...na akkor mindenkepp. 33ffi
2016. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számomra egy jó kapcsolat az, ahol kevés a vita, vagy csak apró dolgok miatt van kisebb nézeteltérés. Van közös érdeklődés, megegyezik a jövőkép, vagy legalább hasonló, ahol a felek megbeszélik azt hogy mit is akarnak a másiktól. És ha nem is egyeznek meg mindenben, a kis különbségeket meg lehet beszélni, lehet kompromisszumot kötni.Szerintem ez egy hosszú kapcsolat titka, mert ha nincs meg minden, akkor úgy is boldogtalan lesz, legalább az egyik fél. És ha most boldogtalan később is az lesz. Ha nincs jövője egy kapcsolatnak minél hamarabb meg kell szakítani, mert minek húzni egymás agyát.

De ez mindenkinél más. Én 22 vagyok és már az igazival szeretnék együtt lenni, aki feleségül vesz és ő lesz a gyerekeim apja. De tizenévesen még én sem tudtam mit is akarok kezdeni az akkori kapcsolatommal.

2016. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó párkapcsolat: igen, kölcsönös kompromisszumok, szeretet, örülsz, hogy vele vagy, ha valami nem jó, le tudtok ülni, és meg tudjátok beszélni. Tehát nem az, hogy minden jó, mert olyan nincs, hogy minden jó.


Kész, vége? Ha minden egyes alkalommal, amikor egyikőtök hibázik és veszekedni kezdtek, akkor felmerül az összes eddigi hiba is, és fel lesz hánytorgatva. Akkor ott már csak a "csinálj valamit, hadd kössek beléd és olvassam rád az összes korábbi bűnödet is" - féle mentalitás működik, onnan meg már nagyon nehéz visszahozni. Amikor a vitában nem a megoldást keresi valamelyik fél, hanem a győzelmet, mert a vitában vereséget akar mérni a másikra.

2016. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ugy mesz hozza hogy uristen vegre talkoztok, vagy nem vagy 100%-ig boldog, vagy ha mar nincs benned az a bizserges amit akkor erzel mikor halalosan szeretsz valakit, de ha a szakitason gondolkozol az mar regen rossz..
2016. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!