Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a párkapcsolat így működhetne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a párkapcsolat így működhetne?

Figyelt kérdés

Mindketten 18 évesek vagyunk. Az interneten ismerkedtünk meg. Régóta "beszélgetünk", naponta több órát is chatelünk Facebookon. A probléma viszont az, hogy kb. 300 km távolságra lakik tőlem. Mindketten többre vágyunk. Élőben még nem találkoztunk, de én borzasztóan szeretnék és elvileg ő is.


Mit tegyek?


18/F



2016. máj. 5. 13:48
 1/3 anonim válasza:
Én is interneten ismertem meg az első komoly barátomat, akkor voltam 19. Köztünk is volt kb. 300 km. Mi nyáron egyszer nálam egyszer pedig nála voltunk utána pedig ide költözött, kerestünk munkát és elmentünk albérletbe. Ha nincs is lehetőségetek egyből összeköltözni azért párszor találkozhattok. Akkor úgyis látjátok hogy hosszú távon hogy alakul a kapcsolatotok :)
2016. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is mindenképp élőben kéne találkoznotok és akármennyit is beszélgettek, szerintem elsőre egyikőtök se aludjon a másiknál. Szóval max egy egésznapos program, hiába olyan messze vagytok, valahogy oldjátok meg, Facebook képek nem mindent árulnak el. És a kérdésedre válaszolva szerintem működhetne, minden működhet, csak akarni kell!:) sok sikert!
2016. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szeretnétek találkozni találkozzatok ha van rá lehetőségetek.Én is interneten ismerkedtem meg a barátommal és elég messze laktunk egymástól de már 5 éve eggyütt vagyunk boldogan.
2016. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!