Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
néhány hete együtt vagyok egy fiúval, nagyon jó vele lenni, és örülök, ha együtt vagyunk, de nem vagyok belé szerelmes, ezt megmondtam neki is, de azt mondta őt ez nem zavarja mert ő sem érez szerelmet irántam inkább, hogy szeretve van, és együtt akar lenni velem, de azt láttam rajta hogy csalódott, amikor megmondtam neki,hogy nem vagyok belé szerelmes és csak azért mondta, hogy ő se hogy velem lehessen, most mit tegyek, szerintetek helyes lenne, ha együtt maradnánk,mit mondjak neki?

2016. máj. 9. 19:12
 1/3 anonim válasza:
Beszélgess és ismerd meg jobban, hátha... Ha nem, szerintem ne kínozd, mert hosszútávon ez nagyon rossz érzés lesz majd neki, bármit is mond.
2016. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
majd ha már bejön akor vald be h lehetne több is ha neki megfölöl
2016. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, én csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy csináljatok minél több programot. Próbáld magad ellazítani és jól érezni magadat.

A szerelem nem egy olyan dolog ami egyik napról a másikra alakulna ki. Ismerd meg, beszélgessetek sokat.

Nagyon sok ember sokszor nem szívvel próbál meg szeretni, hanem csak agyal. És ennek semmi értelme. A szerelem meg ha kell, jönni fog magától. Ezt nem lehet erőltetni.

2016. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!