Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, hogy mit mondjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit mondjak a srácnak! Kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem bejön és igazából ő is bevalotta h én is neki..ám van mé egy srác akivel csak beszélgetek részemről haveri szinten..és a srác aki szerelmet vallott azt mondta h döntsek h melyiküket választom..és azt mondta nem fog megharagudni ha nem ő lesz az..most már vagy egy hete volt az eset...és nem tudom mit tegyek..nagyon rosszul érzem magam mert én bántottam meg és h milyen bunkó vagyok :( menjek oda és mondjam neki h járjunk vagy inkább hagyjam az egészet ? mert ő addig nem lép amíg nem tudja h én h döntöttem..sztem ..remélem tudtok segíteni .. előre is köszi :)

2016. máj. 21. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval van x akivel tetszettek egymásnak és van y akivel csak haverkodnál, de ő szerelmes beléd?

Választanod kell te x-et választottad?!

És most azt szeretnéd kérdezni hogy mit mondj neki?

Ha x kért hogy válassz..: te "megtettem amire kértél és melletted döntöttem" vagy valami hasonló..

2016. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lilly203 ***** válasza:
Kérdezd meg a 'haver srácot' hogy őt nem zavarná-e ha valakivel összejössz. Ha nemet mondd, akkor vagy mondd el vagy jelezd annak a srácnak aki viszonozza, hogy járni szeretnél vele. (pl. megkérdezed tőle hogy még mindig szeret-e, kérd meg az egyik barátnődet hogy mondja el neki hogy tetszik neked, esetleg te magad menj oda hozzá hogy "én szeretlek") Amugy sok sikert ;)
2016. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzá, és mond meg neki egyenesen hogy mi a helyzet.Jobb ezt őszintén megbeszélni.Ha jól döntöttél érezni fogod :)
2016. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) Félek odamenni de megpróbálom :)
2016. máj. 22. 14:38
 5/6 anonim válasza:
Nah megtetted? :)
2016. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem azt a srácot válaszd amelyik neked is bejön. És sok sikert. Ha bevallotta hogy te is tetszel neki nincs mitől félned :)
2016. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!