Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek ha a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a helyemben?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Eddig még nem volt igazi barátnőm, de most azt veszem észre, hogy egyre több (3-4) 2x éves lánynak jövök be. :D Nem is csúnyák.. Esküszöm hülyén érzem magam.


Én nem igazán vagyok ilyen egy-éjszakás típus és úgy gondolom, hogy az ilyen "kapcsolatoknak" nincsen jövője, de kíváncsi vagyok rá, hogy TI mit csinálnátok a helyemben? :D



2016. máj. 21. 22:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*a címben történt hejesírási hibáért elmézést kérek!
2016. máj. 21. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:

HeLYesírás de mindegy😒 Vagy poén volt?😳

Jelezz vissza neki ha valamelyik bejön😌

2016. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyértelmű. :)
2016. máj. 21. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a (3-4) 2x egy matematikai egyenlet?
2016. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lebuktam. :(
2016. máj. 21. 23:34
 6/6 anonim válasza:

Húúh, hasonló helyzetben vagyok én is.

Nálam úgy 2-3 évvel fiatalabbak akaszkodtak rám és ugyan úgy nem vagyok az aki egy éjszakásra menjen.


Hát, én egy érett lányt szerettem volna magam mellett és meg is érte (persze voltak rossz lépések még ő előtte, de hibákból tanul az ember), szóval most magam mellett tudhatok egy számomra remek leányzót.


Én 21, ő 19. :)

2016. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!