Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek kezdet? Ugy erzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gregor33 kérdése:

Mit tegyek kezdet? Ugy erzem kezdett elhanyagolni a párom!

Figyelt kérdés

En 17/f

Ő 15/l


Most 2-3 napja kezdodott el hogy ha nem irok ra akkor o ram sem ir ha nem hivom,fel sem hiv es most a hetvegen mikor naluk voltam egyszer csak elkezdett beszelgetni a exevel igaz hogy az exe portugaliaban van de ez elegge idegesit engem,nemi eletet elunk es majdnem minden nap talalkozunk de mostanaban mintha nem akarna velem lenni mintha leszarna



2016. máj. 22. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az exez sztori nekem buzlik...:/

Beszeld meg vele!

2016. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 évesen nemi élet?

Gratulálok neki!

2016. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat volt mar ro szola kb 5 honapja szakitott vele azt mondta csak baratkent kezeli 3 evet voltak egyutt az exe kulfoldon van ugy hogy talalkozni sehogy sem tudna vele de van egy olyan erzesem hogy meg mindig ot szereti nem tudom most milyen problemaja van de 2-3 napja le se szar
2016. máj. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!