Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk miért van az hogy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért van az hogy egyszerűen nem találom az igazit?

Figyelt kérdés
17vagyok és sokan szépnek tartanak.de ha ősze jövök valakivel egyszerűen nem érzem aszt az erős koteleket .....szóval hol van az igazii

2016. máj. 23. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mert túl okos vagy
2016. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...aszt ki hagytam
2016. máj. 23. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
korai is még ezen görcsölni. nem is kell feltétlenül az igazit keresni. Csak tapasztalj és élj át dolgokat.
2016. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem szoktam okoskodni....160cm vagyok 50kg aszt se mondhatnám hogy dagat vagyok.....
2016. máj. 23. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
hát mi ezt sajna nem tudjuk hogy ki az igazi neked
2016. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem én vagyok az igazi :D 17/F
2016. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nyelvtan náci, de ez az "aszt" kikészít...Amúgy meg ne 17 évesen keresd már az igazit könyörgöm. Tapasztalj, ismerkedj és majd jön magától
2016. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.: Olyan nincs hogy igazi vagy nagy ő

2.: csipkebokor vessző

3.: te vagy a párom

4.: nem kell még kétségbe esni még fiatal vagy

5.: Talán túl válogatós vagy vagy pedig tényleg nem sikerült egy normális palit összeszedned.

6.: hasad a pad

2017. ápr. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!