Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, van aki szereti a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van aki szereti a kövérebb lányokat? Mennyire duci fér bele?

Figyelt kérdés

163 cmhez kb mekkora súly, az ami még bejön?


Kort is írjatok!


17/L



2016. máj. 24. 14:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

Az egészség nem változik koronként, retardáltkám.


Ha túlsúlyos vagy, az egészségtelen. Pont.

2016. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

persze hogy van,mint ahogy látod az előttem szólókat is.

hogy mennyi úgy 80-tól 90-95 ig

üdv 1 nagydarab mondhatni perverz srac ha gondolod írjal ram

osztan mehet a móka

2016. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sajnos soha nem voltam jó az ilyen "súlymegsaccolásban". :D Ha nagyon mondanom kell egy intervallumot, akkor valahol 80 és 90 kiló között.

De nem a kilók számától függ, hogy az adott lány bejön-e (pl. véleményem szerint a kisugárzása sokkalta fontosabb)


20/F

(Amúgy féltem, hogy már egy picit túlkorosnak számítok ebben a kategóriában, de látom még a nálam idősebbek is idevetődtek :D )

2016. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

11/13!!!


A magad fajta minek ír ide véleményt?

Megsértődsz mint egy hisztis kisgyerek ,meg lehülyézed a másikat azért mert nem egyezik a véleményetek.


Az előző válaszodban egyébként kevered a szezont a fazonnal , ezért megpróbálom jobban tagolni a mondandómat,hogy TE IS ÉRTSD.


AZ EGÉSZSÉG NEM VÀLTOZIK KORONKÉNT.

EZ IGAZ. DE ÉN NEM IS EZT ÍRTAM,HANEM AZT, HOGY A SZÉPSÉGIDEÁL VÁLTOZOTT(VÁLTOZIK).


A MÁSIK DOLOG PEDIG AZ VOLT,HOGY SZERINTEM NEM EGÉSZSÉGTELEN AZ AKIN MONDJUK VAN 15- 20 KILÓ PLUSZ. PL (csak hogy értsd)EGY LÁNY,AKI 170 CENTI ÉS MONDJUK 55 KILÓSAN LENNE "szép" VÉKONY , DE Ö 75 KG, CSAK EZÉRT NEM EGÉSZSÉGTELEN. NEM LESZ CUKORBETEG, NEM LUSTA, NEM CSÚNYA, STB.


Remélem érthető voltam RETARDÁLTSÁGOM ellenére is...

2016. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
És csak, hogy tisztázzuk: 26/F 178cm/76kg
2016. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
De, kurvära egészségtelen 15-20 kiló felesleg. Ezért hívják feleslegnek, te szerencsétlen.
2016. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

HAHA :D ez aztán az érvelés." Azért egészségtelen mer fölöslegnek hívják"

Akkor akin 5-10 kiló fölösleg van az is egészségtelen?

2016. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Mit kezdjek veled, mikor annyira sötét vagy, hogy két független mondatot összekapcsolsz, hogy fel bírd fogni?


Azért egészségtelen mert feleslegnek hívják? Ez annyira szar, hogy még mosolyogni sem tudok rajta, barátom.


Ha szerinted az egészséges BMI és/vagy testsúly illetve zsír/izom arány csak afféle "irányelv", meg külön jelentősége úgy igazából nincsen, akkor menjél, zabáld magad halálra, és sok szerencsét a punci szerzéshez, a dagadt csajoknak szüksége van a hozzád hasonlókra, akik megnyugtatják őket, hogy a szar életmódjuk valójában teljesen elfogadható.

2016. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem 80-110 között.
2016. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

163cm-hez kb 56-60kg illik.

a kövérség csak egy állapot amugy nem pedig szégyen.

2016. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!