Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavar mar hogy a baratom ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar mar hogy a baratom ezt csinalna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok! fel eve vagyok a baratommal, es nagyon szereti a hasat mint minden pasi. ezzel semmi gond, de mar kb mintha ez lenne a legfontosabb. mikor atjon igyekszek jokat eletenni vagy enis fozni ha engedi idom bar egyetemi vizsgaidoszak van. es igyis mindig ha atjon kerdezi h majd eszunk valami finomat? meg jol kell lakatnom mert ehesen jott a sulibol stb. meg ha vmire mondom mi a vacsora: " rendben jo lesz." mintha o tenne szivesseget h negeszi amit elerakok pedig tok finom kajak..es en nem sajnalom tole csak kezdem mar magam ugy erezni 21 eves letemre h egy hazias kis feleseg vagyok akinek az urat meg kell etetnj.

pl vacsira kentem ket nagy szendvicset megeszi megszolal: szerinted ezzel jol laktam? ( hat bocsanat)..vagy pl a tepsibol szedtem ki ket szelet sutit : miert csak ennyi?

nemtom h h vagytok vele de en ha a baratomhoz megyek ar sose kerdezem meg mi a kaja vagy sose kerek ilyen modon sot van h nem merek taplo lenni es ehesen alszom el. egyebkent minden mas teren illedelmes sot vanh engem is kioktat h mit illik meg mit nem de ez nem illetlen dolog ? kb ugy allit be h nekem kotelessegem mindig ee rakni valami szuper kajat ha o jon..

21l 22f


2016. jún. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, elég bunkó.

Mi lenne, ha valamilyen diétát kezdenél és nem lenne nálad rendes kaja. Valószínűleg a diétás nem kellene neki és leszokna róla.

Sok sikert.

2016. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rakj hashajtót a kajájába. ;)
2016. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Hatalmas arc a csávó:D:D nekem is így kéne. Egyébként nem tudom mi a bajod, ha tényleg házas leszel akkor is ez lesz. Egyébként meg nem tudom sok nő nagyon össze keveri a szerepeit egy kapcsolatban (férfiak is)...tehát ebben szerintem semmi furcsa nincs, mivel nem csak dugni való akarsz lenni gondolom??! Persze megértelek téged is , ha túlzásba viszi meg kell neki mondani ,hogy bocs de nem vagyunk házasok ám! Aztán kb ennyi.
2016. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elkényeztetted. Addig nem fogja értékelni amíg meg nem szűnik.
2016. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy csak azért írsz ilyen ocsmányul, mert siettél. Ha nem akkor elég szégyenteljes lehet a mai felsőoktatási követelmény.
2016. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!