Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Mit szerettek csinalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit szerettek csinalni egy lannyal ha kimentek setalni vagy akar ha otthon vagytok 2-ben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Bevinni a bokorba vagy otthon a fürdőben egy kis cumira
2016. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most őszintén szerinted mit? megerőszakolósat játszani...
2016. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki a baszasra megy... Vannak normalis fiuk is. Akik ben csak azert jarnak egy lannyal. ...
2016. jún. 2. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak csak azokat lerázzátok xD
2016. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami azt illeti ha sétálunk nyilván beszélgetnék vele, hülyéskednénk, jól elszórakoznánk mindenen. Ha kettesben otthon(ha nem emeled ki, hogy kettesben valószínűleg nem mindenki arra gondol egyből) akkor meg filmezés, vagy egy jó kiadós ................... hát mi vajon mi?:D De gondolom te még fiatal vagy, illetve a kapcsolat is eléggé az lehet, szóval filmezés, meg mit tudom én, akkor az adott pillanatban feltalálnám magam az biztos:D Én akármivel jól el tudok szórakozni, de ha van társaság is hozzá akkor aztán pláne:D
2016. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Felettem lévő leírta.

De más a 20-as korosztály

más a 10-enévesek is.


Nálunk PÁRKAPCSOLAT van

nálatok járás.


Mi azt mondjuk PÁROM

ti meg csajom, pasim, faszim, stb

2016. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A #4-hez csatlakoznék, van sok olyan fiu aki nem arra megy, és rendes de általában azokat rázzátok le, azokat bélyegzitek meg olyanokkal hogy "gyökér" vagy hasonló jelzőkkel és esélyt sem adtok hogy bebizonyítsa hogy nem így van.
2016. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van barátom. És nem macsóegoistafocista. Focizik de csak megyében mert szereti mint sport.:)
2016. jún. 3. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!