Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom 19, én 18 éves vagyok. Két éve vagyunk együtt. Sajnos így két év után kicsit úgyérzem megromlott a kapcsolatunk. Régebben sokszor mentünk mindenfelé de mostmár Nem nagyon mászkálunk sehova, még olyan helyekre se ami ingyen van (pl.: kirándulni). Már a barátaimat sem kedveli. Kicsit úgy érzem, hogy elege van belőlem, pedíg én igyekszem mindent megadni neki amit csak tudok. Tudom hogy szeret, mégis mintha megunt volna engem. Nem szeretném elhagyni. Szerintetek mivel tudnám feldobni a kapcsolatunkat? 18/L

2016. jún. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2016. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szép vagy, majd én segítek feldobni hogy boldog legyél ;)


Amúgy keress mást, minek vagy együtt egy unalmas emberrel? Látsz jövőképet? Nem? Hát ezaz! Let's move on, girl!

2016. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Úgy gondolom, hogy 2 év sok idő ilyen korban, ne aggódj, ha nem látsz előjelet arra, hogy szakítson veled, akkor biztos ő is csak egy olyan stádiumban van, hogy nincs kedve ide-oda menni. Szerintem mindenképpen dobd fel neki az ötletet, hátha mégis megjön a kedve. Akár az ő barátait is meghívhatjátok, biztos örülne neki, persze, ha te kedveled őket. Esetleg meglephetnéd a kedvenc sütijével, nézzétek meg a kedvenc filmjét, ilyenek. Ha ezek után is "un" téged, akkor bizonyára nem ő a számodra megfelelő partner. Jön a nyár, menjetek strandra, fagyizzatok és ha úgy van menjetek le pár napra a Balatonra, jót fog tenni a kapcsolatotoknak egy kis együttlét! :) Remélem segítettem!

2016. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél bénább tanácsot nem is adhattál volna.
2016. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!