Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tegyek?! El vagyok keseredv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek?! El vagyok keseredve 😔. A baratom azt mondja, hogy már egy ideje nem kívánja ezeket a szenvedélyes csokolozasokat. Mikor egymásnak esünk.

Figyelt kérdés
Aztmondja nem az én hibám, én 16vagyok ő meg 17 éves, 2éve vagyunk együtt, 1 éve élünk szexuális életet, félek hogy elveszitem...olyan mintha csak valami barátok lennénk akik szexszelnek egymással, roncs vagyok lelkileg, állandóan csak sírok

2016. jún. 11. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak a szexre kellesz neki! Azért nem akar szerelmeskedni mert már nem szerelmes beléd! De lehet hogy nem is volt az soha. Ezek a fiatal pasik ilyenek
2016. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak kihasznál,szexre kellesz neki.
2016. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolja hogy talán lenne most egyedül, de nincs velem semmi baj meg szakítani sem szeretne velem, aztmondta majd lehet egy idő után át megy rajta.... Mostanában többet van a haverjaival mint régen
2016. jún. 11. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Vedd már észre,hogy csak kihasznál..minnél hamarabb hagyd a francba és húzzon a haverokhoz...fogadd meg a tanácsokat amiket kaptál és kapni fogsz..mert csak neked lesz jobb
2016. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez akkora kamu duma!!! Tudod mikor szoktak ezzel a szöveggel jönni hogy nincs semmi bajom veled, meg hogy most egy ideig nem kell neki kapcsolat stb. ? Akkor amikor elkezd valaki mással ismerkedni viszont neked nem akarja elmondani mivel ha az a másik lány nem jönne neki össze akkor jó leszel neki te! Ha nincs ló jó a szamár is alapon! Velem ugyan ezt csinálta a volt bnőm! Jött a kamu dumákkal hogy ő most egyedül szeretne lenni egy ideig és nem kell neki pasi közbe meg már rég egy másik pasival találkozgatott úgy hogy még együtt voltunk! Hülye r.banc! a barátod meg egy gyökér már bocs! Hülyít téged és kihasznál! Szerintem koptasd le és ne szomorkodj egy ilyen kis gyerek pasi miatt!
2016. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso-Nem akar velem szakítani,csak aztmondja nincs magára ideje, meg szeretné a haverokkal is lenni (régebben nemigen járt ki inkább velem otthon maradt)
2016. jún. 11. 18:55
 7/11 anonim válasza:
100%
Mi lett végül?
2016. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még együtt vagyunk azóta is.
2017. jún. 4. 13:13
 9/11 anonim válasza:
100%
Megoldódtak a dolgaitok?
2017. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi lett?
2019. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!