Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek sos?

Figyelt kérdés
Barátnőm picit nehezen nyílik meg előttem olyan téren hogy kimutassa az érzéseit vagy beszéljünk róla. Pl nem szokót simogatni vagy hozzám érni csak ha csókolózunk mindig én kezdeményezek hogy átöleljük egymást megfogjuk egymás kezét ilyenek. Úgy érzem mintha nem vonzódna hozzám vagy nem szeretne. De azt mondja szeret mikor először mondtam neki hogy szeretem azt mondta hogy jó ideje ki akarta mondani csak nem merte vagy valami ilyesmit mondót. Aggaszt mi lesz velünk szeretem. Mit tegyek hogy jobban megnyíljon előttem?

2016. jún. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyunk egyformák, nem mindenki tudja egyformán kifejezni az érzéseit. Sok mindentől függ pl.: milyen nevelést kapott otthon, mennyire magabiztos, milyen tapasztalatai vannak korábbról stb.

Éreztesd vele, hogy megbízhat benned, nem fogod kihasználni, meg nem csak játszol vele. Beszélgess vele sokat. Apróságokkal próbáld kifejezni te is felé az érzéseidet.

2016. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors tanácsodat. Eddig is kedveskedtem neki tudom hogy önbizalom hiányos nem tetszik magának szoktam neki bókolni meglepem kis ajándékkal. Ezentúl jobban oda figyelek türelmes leszek remélem az idő segít. Mások értelmes tanácsát is szívesen olvasom.
2016. jún. 23. 22:39
 3/4 anonim válasza:
66%
Velem ugyan ez volt a helyzet, en is azt ereztem hogy nem akar megnyilni nekem de ahogy telt az ido valtozott... Nem tudom garantalni hogy veled is ez lesz de szerintem ha szeret akkor egy ido utan sokkal kozvetlenebb lesz veled :)
2016. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Történhetett vele valami,ami miatt bezárkózott..

Ilyenkor általában az idő segít,és az,ha érzi hogy ott van mellette valaki.

Éreztesd vele a szeretetedet,de ne várj el tőle sok mindent . Hálás lesz hidd el:) Majd megnyílik ha úgy érzi tud róla beszélni:*

Addig is sok sikert!

2016. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!