Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet valkinek orgazmusa, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valkinek orgazmusa, ha nem nyúl magához?

Figyelt kérdés
A párommal telószexeltünk de ő nem otthon volt, nem tudott csinálni semmit én igen és aztmondja elment attól ahogy csináltam. Ez lehetséges?

#orgazmus #telosex
2016. jún. 23. 22:14
 1/7 October15 ***** válasza:
39%
Persze, feltéve, hogy vele van az erő.. :D Vagy lány és ráült egy régi ruszki mosógépre. Egyéb esetben aligha.
2016. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor most hazudott? Nekem azt magyarázta hogy mivel nagyon felvolt izgulva elment. Most akkot nem? :D
2016. jún. 23. 22:18
 3/7 October15 ***** válasza:
39%
Örüljél neki... mármint annak, hogy hazudott. :D Nehogy ezen problémázzál már...
2016. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
És mindezt tini kategóriában........ (Y)
2016. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
52%

Meg kell kövesselek!


24 éves fejjel erre a kérdésre nem ugrott be instant gyerekkorom klasszikusa:

https://www.youtube.com/watch?v=JSbURfL4Xck

2016. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó :D
2016. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja tinikategóriába ment de nem direkt, csak nem figyeltem. 27 éves vagyok amugy nem tini ;)
2016. jún. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!