Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok szakitani a baratomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakitani a baratommal egyszeruen nem engedi. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt, es kb 1-masfel honapja romlott meg a kapcsolatunk.En bekerultem egy mas tarsasagban akik joval idosebbek nalam. Sokat vagyok veluk es jobban erzem magam veluk es amikor csak tehetem lemondom a randikat a baratommal inkabb veluk vagyok. Itt van egy fiu aki meg tetszik is es sajnos megcsaltam vele a baratom..nem tehetek rola mar egyszeruen nem vagyok bele szerelmes, ezt ki is mutatom megse engrdi h szakitsak vele pedig mar tobbszor felhoztam a temat.Ő aztmondja h nem erdekli akarmit csinalhatok megcsalhatom barmi, o orokre velem akar lenni es osszehazasodni es tolem.akar gyereket is,es konyorog hogy ne szakitsak vele..mit tegyek? En nem most akarok ferjet keresni szabad akarok lenni ismerkedni szorakozni.

Amugy mindketten 15evesek vagyunk



2016. jún. 25. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakits vele barmennyire is faj..es ha nem szereted akkor ezzel neki is artasz mert nem tud tovabblepni o sem..lehet h most ezt mondja h nelkuled nem tud elni de egyszer ezen is tulteszi magat meg fiatalok vagytok ebbol ugysem lesz semmi komoly hosszutavon..ha nem hagy szakitani akkor ha fbon beszeltek ne irj vissza ha kell tiltsd le es ha elobe is probalkozik egyszeruen razd le legyel konyortelen ha mas nem hasznal
2016. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs azzal baj ha kiszeret az ember a parjabol megesik de az különbözteti meg a r**cot és a normális lányt hogy míg a r**nc megcsalja mással addig a normális előbb szakit és utána kezd csak ki mással... úgyhogy remélem kezded megszokni ezt a jelzőt mert sokat fogod kapni
2016. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

"En bekerultem egy mas tarsasagban akik joval idosebbek nalam. Sokat vagyok veluk es jobban erzem magam veluk es amikor csak tehetem lemondom a randikat a baratommal inkabb veluk vagyok. Itt van egy fiu aki meg tetszik is es sajnos megcsaltam vele a baratom"

Mind a 3 mondat miatt rettentő szemét vagy!

Neked nem való barát!

Még csak 15 vagy, de már pi.csa. Mi lesz belőled később?

2016. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

És a legtöbb normális lánynak nincs barátja, pedig jobban megérdemelnék mint te. Amit műveltél az egy nagyon szemét dolog, a leírtak alapján látszik nem vagy komoly. Ha van benned valamennyi, akkor megmondod a srácnak hogy komolyabb és normálisabb lányt érdemel és az egész most neki lesz jobb.

*Egy szörnyülködő 16/L*

2016. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Egyenes út ***** válasza:
87%
Olyan vagy mint az exem.Egy utolsó r#banc!!!
2016. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bich!!!
2016. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz megcsalás alatt 15 évesen?Mással nézted a minimaxot vagy mi?
2016. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
ordas nagy r.ibanc
2016. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megcsalas alatt? Csokoloztunk
2016. jún. 28. 00:56
 10/10 anonim válasza:

#9 ohm... nem épp a legnagyobb megcsalas azért nyugodj meg, gondolom tisztában vagy vele hogy lehet rosszabb is (csak azt ennyi idősen ne, kerlek).

Viszont ha úgy vesszük nem is megcsalas. Hisz ha te mondtad neki hogy nem szeretnél többet vele lenni, az azt jelenti hogy már nem vagy vele. Egy kapcsolathoz két személy kell és akkor van vége mikor az egyik tudatja a másikkal hogy neki már nem kell a másik. Ezt hívják szakitasnak drága :"). És amennyiben te tudattad ezt vele, de azután mással voltál az már nem megcsalas. Nincs olyan hogy "nem engedi hogy szakitsatok".

2016. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!