Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megengeditek a (férfi) párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengeditek a (férfi) párotoknak, hogy megnézzen más nőket? Mit reagáltok, ha megnéznek mást? Rászóltok? Hagyjátok? 18/l

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy 'megengeded'? Megis mit kepzelsz magadrol, meg a pasidrol, a tulajdonodnak gondolod?
2016. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Együtt szoktuk kibeszélni a látottakat.

Hűséget fogadott, nem vakságot...


Én is megnézem a jó pasikat.

2016. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Az utcán? Vagy hogy?

Tőlem aztán nézheti őkez nyilvan nem mindegy milyen szándèkkal meg hogyan de am sem tudod megakadályozni..hacsak nem szemellenzőt raksz rá :D

2016. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne mondd már, hogy te nem nézel meg más pasikat :D
2016. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Az még nem megcsalás. És nyilván nem csak te vagy egyedül az összes nő közül az esete, vannak többen is. Amúgy volt mate-em (aki csaj) mesélte, aki még akkor az osztálytársam volt, hogy ment egy klip a tv-ben, srác, a barátja pedig megszólalt csak így poénkodásból, hogy kicsit szivassa a barátnőjét, de ilyen játékosan, mondta, hogy : "De jó csaj" Csak egy kicsikét így viccesen piszkálni akarta a barátnőjét, de egyáltalán nem bántó stílusban; és akkor mondta a mate-em, hogy "Ő amúgy pasi" És akkor azt hiszem, nagyot nézett a barátja; egyébként az említett klipből, ami akkor ment a tv-ben, a pasinak tényleg elég lányos külseje volt. Na ez már nem biztos, hogy teljesen ide tartozik, de ezt gondoltam megosztani, mert egy kicsit vicces:)
2016. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen nincs hogy megengedem.

Egyébként mondtam neki hogy nézheti nyugodtan,csak ne velem beszélje meg a látottakat

2016. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok ott nyugodtan. Egyébként olyan diszkréten.. Azért a nyálát ne csorgassa, mert az már rosszul esik.
2016. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
A szépségét megnézheti, de ha megkívánja, ott már gond van.
2016. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hűséget fogadott, nem vakságot. Engem nem zavarna.


Am meg nem ló, hogy szemellenzőt tegyek rá a biztonság kedvéért.

2016. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az, hogy 'megengeded'? Megis mit kepzelsz magadrol, meg a pasidrol, a tulajdonodnak gondolod?"

Ezzel a válaszzal értek egyet!

Persze,ha egymás társaságában vagytok, ez nagyon alja viselkedésnek számít.

2016. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!