Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Ma volt a barátnőm sszülinapja . És az osztályból kettő fiú jött el a meghívasra! Es az egyik az én volt exem és mi tavaly jártunk egy évig mert tavaly ugyan ennek a baratnomnek a bulijan szakitottunk mert lattam higy a fiuk nem igazan veszik be mert egy lannyal van.és nem birtam tovabb nezni...(Azt kell tudni hogy ez a fiu engem már majdnem higy zaklatott Viberen mert NAGYON szerelmes vilt belém!nem hagyott alidni neha) Szoval en mindig szerettem de ebben az evben nem voltnk tul joban es azt akartam elrendezni es ezert megmontam neki higy én még szeretem (szemtől szembe) és becsunkta az ajtót és kiment (tök nyugodtan)! Es a baratnoim még egy kucsit zaklatták ezzel ez után.Utána jöttek érte es a baratnoim meg majdnrm kitálaltak az anyjanak ami nem jo! És elmentek a baratjaval akivel jott(mert az sem birta tovabb) De igazabol én alig szoltam hozzá inkább a baratnoim nyagatták! De ekozben még a buli felén az exem baratja a szulinapos baratnom anyukajanak kitálalt! : ( a buli végén meg mikor elment mondta egy vendég a bulin higy azt mondta neki az exem higy ő ezt le akarja zárni! (De szerintem ez nem olxan bisztos)

Ugy higy ez a buli emiatt tonkre ment és nemtudom mitcsinaljak!!!!!!!!!!



#barát #születésnap #rossz érzés #exdiú #szakítás vagy sem
2016. júl. 4. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. a felénél elvesztem.
2016. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Foglalkozz mással, mint a barátnőid meg az exeid...

A félregépelésed miatt nem tudom kibogozni a sztorit, de egy buli meg barátnők, meg exek. Nyugi. Az élet nem áll meg, és a világ nem csak barátnőkből meg fiúkból áll. Vond le a tanulságot, és engedd el.

2016. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit értelmetlen a szöveg. Olyan,mintha 3-szor leírtad volna ugyan azt. De azt a srácot kerüld,minél messzebb,mert ez már nem normális,amit csinál! 15/f
2016. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd mást találsz, biztos találsz egy olyat akivel boldogabb lehetsz, és amúgy is, mi már hogy azért dobtad mert a barátai ki közösítették? Éés azért vagy te ott hogy törődj vele, aztán csodálkozol hogy nem fogad vissza? Gondold magad a helyébe, senkit nem kell sajnálni és úgy cselekedni
2016. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg elég értelmetlen a szöveg elnézést ,de magam alatt voltam.
2017. jan. 13. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!