Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 hete együtt vagyunk volt 1-2 vitánk de együtt maradtunk mert szeretjük egymást nagyon, és hát mostanában elkezdte azt játszani hogy amikor ideges rajtam vezeti le a dühét, senki mással csak velem iszonyat bunkó holott semmi rosszat nem csináltam, meg hogy mindig elmegy valahova és soha nem mondja el hogy hova meg hogy kivel meg hogy mit csinál, én az a típus vagyok aki ilyenkor mindig rosszra gondol mondjuk szerintem van is okom rá (egyszer megkérdeztem hogy hol volt és nem mondta és azt mondta azért nem mondja el mert nem örülnék neki), ha van olyan alkalom más fiúkról beszél (pl kikkel csalna meg, ki jobb mint én, stb..) nem értem ez miért jó neki..

én 15 éves vagyok a barátnőm pedig 14


2016. júl. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy éretlen ribizli. Lapátra vele.
2016. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetéetek az 1.-vel.
2016. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó messziről elkerülném :)
2016. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg nem valo parkapcsolatra...
2016. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baratom! Szivatnak.

Kovetkezo.

Ne is foglalkozz vele milyen szep.

Feltekennye akar tenni, titkolozik, rajtad vezeti le a duhet ?!?!? 14 eves!!!! Milyen duhe lehet egy 14 eves lanynak? amit rajta vezet le es "bunko" modon? .... Ja varj csak; ezt visszavonom :)

Szoval engedd el! Koveteld meg a tiszteletet! "Te igy nem beszelsz velem cicus!" Oszt mehet Isten hirevel a budos p....ba.

2016. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beled. Hidd el. Eg,ik baratnom is ezt csinalta a palijaval. Amint felbukkant egy jobb dobta.
2016. aug. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!