Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy nálam 2 évvel fiatalabb lány, aki szerelmes belém. Elég alacsony, és duci is. Az osztálytársaim mindig azzal szekálnak, hogy nézd ottvan életed szerelme, meg ilyenek. Pár napja elkezdtem beszélgetni vele. Anyukám nem nagyon bírja az ő anyját, és a lányt se. Nem tudom mit csináljak most. Valami ötletek?
2016. júl. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, hajrá.

Ha nem, akkor hagyd... :)


pacsi x)

2016. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $pumika$ ***** válasza:

tetszik neked?

vagy bocsi de nem értem miért kéne csak úgy egy emberrel bármit kezdened:D

2016. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én tetszek neki, bár kicsit ő is nekem ._.
2016. júl. 25. 20:10
 4/4 $pumika$ ***** válasza:

mi az h kicsit? olyan van h tetszik v nem tetszik :DD

de ha tetszik akk ne az anyukád meg az osztálytársaid véleménye miatt torpanj meg... tetszel neki, ő is neked, randizgattok, összejöttök és kész is a love story

és ha összejöttök az osztálytársaid sztem befejezika szekálást ;D

2016. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!