Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar fel vállalni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar fel vállalni a facen engem?

Figyelt kérdés

A pasim azt mondja utálja a facebookot és legszívesebben törölné magát onnan csak hogy azért nem teszi mert így tud kommunikálni az ismerőseivel.

Viszont az exe képeit lájkolgatta és írt véleményeket mikor még jártak és szerepelt is vele közös képeken, velem pedig nem ilyen azt is nehezen értem el hogy facen ki tegyük járunk úgy érzem mintha szégyellne vagy nem akarna fel vállalni a közösségi oldalon nem akarja hogy egy közös képet is feltegyek a saját facemen azt mondja rá hogy minek kell bárkinek is látnia és fáj nekem hogy ilyen.

Amikor én őt nem keresem ő se keress engem olyan mintha csak arra lettem volna jó hogy elfelejtse az exét általam.



2016. júl. 26. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs ló jó a szamár is ugye. Ennyi a történet, de ezek szerint annyira mégsem zavar, ha vele vagy. Nagy arc a barátod! :)
2016. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert nem szeret. hagyd ott, ne pocsékold olyan emberre az időd, akit nem érdekled.
2016. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Valami nem kerek. Nem csak egy szerető vagy? Kérdezd meg az exet hogy mikor szakítottak. Vagy valamit mindegy mit.
2016. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az elet problemai.. miert forog minden a fb korul? Orulnel inkabb, hogy az eletben felvallal. Az lenne gaz, ha az utcan nem fogna meg a kezed, vagy valami. En sem tennek ki semmi szemelyeset. Ha vege a kapcsolatnak, lesz mit torolni, amugy senkinek nem kotom az orrara, hogy epp jol erzem magam valakivel, amirol feltetlen kepet kell csinalni, es nyomni egybol feszre. Nem vagy sztar, mindenki magasrol szarik rad, ha erdekli oket az eleted, kernek kepet. Ha nem, ne told masok kepebe.
2016. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg arra nem gondoltál, hogy

1) nem a facebookon éli az életét!!?

2) vagy csak téged akar megóvni, a kapcsolatotokhoz "nem épp sok jót kívánó" emberek hozzászólásától megjegyzésétől, akik épp az összes ismerős előtt írnának le?

3) esetleeeg azért nem keres, hogyha te sem, mert neki és neked is van életed. Amibe nem feltétlenül kell beleszólni egymásnak... ja és lehet hogy azt hiszi nem érsz rá, így nem keres hiába

15/L

2016. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Leírta,hogy az exével meg vannak közös képei.Tényleg elég furcsa ez .Lehet,hogy tényleg csak el akarja veled feledtetni az exét,bár ezt úgyis megérzed ha veled van.
2016. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Érthető! Nem akarja " megosztani " mint említetted nem szereti a facebookot de attól még téged szerethet. Sőtt én eggyet is értek vele nem facen kell élni ne érts férre nem neked mondom
2016. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A facebookon annyira h*lyeség problémázni, nem ott éli az életét, nem szereti mások orrára kötni a magánéletét. Én se osztogatnék magamról és a páromról képeket, tiszta fölösleges, és nem tartozik másokra. És azt nem tudhatod, hogy az exeinél is simán hagyta-e vay ott is problémázott emiatt, csak ők nem vették figyelembe. Szóval ezzel én a helyedben nem foglalkoznék, csak gyártod a h*lya problémákat, nem kell!

Az viszont már valós gond, hogy nem foglalkozik veled a való életben sem. Tehát ha tényleg mindig csak akkor van köztetek akármi kontakt (beszélgetés, találkozás), amikor te kezdeményezel, és ő nagy ívben tesz rád egyébként, és magától még csak nem is keres, na akkor igen, akkor problémás a szitu. Akkor ő nem szeret téged igazán, csak nem árt neki, hogy vagy, erre-arra így is jó vagy. De ha azért ő is szokott téged keresni, és amúgy odafigyel rád, jó a kapcsolatotok, akkor ezen a facebookon ne kattogj!

2016. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!