Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy jöttetek össze életete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze életetek első párjával? 16/L

Figyelt kérdés

Hosszú történetek is jöhetnek.

Azt írjátok oda hogy mennyi idősek voltatok akkor, és hogy most mennyiek vagytok. :) Nemet is írjatok.



2016. júl. 30. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Túl sokat piszkált általánosban. :)


7-8 osztályosak voltunk.


23/F

2016. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Még sehogy :D

20/F

2016. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem életem párját elcsapta egy vonat :,( t.t

18/L

2016. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Még nem sikerül. Még. c: 15/f
2016. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Látom akkor nem egyedül vagyok itt szingli :"D
2016. júl. 30. 10:36
 6/15 anonim ***** válasza:
elkezdtünk beszélgetni suliban, utána facebookon is, utána meg találkoztunk barátilag, amiből néhány alkalom után csókolódzás lett, szóval azóta járunk:) Ekkor voltunk 17 évesek, most 19évesek vagyunk. (én vagyok a lány:D)
2016. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 istvan_sz válasza:
Születtek kiskutyáik és elmentem egy kiskutyáért értük, és csak a lány volt otthon. Beszélgettünk egy csomót, utána a neten is egész napokat, aztán így alakult ki a dolog. Én 16 éves voltam a lány meg 15 éves. Jelenleg 26 éves vagyok.
2016. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltetted ezt a kérdést és én elolvastam a korábbi kommenteket. majd eljutottam odáig hogy szingli vagy és megkértelek (alább) hogy írj rám. majd hogy ezek után mi lett azt privátban megbeszéljük. 17/f
2016. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Ask.fm-en egy kérdésből lett egy másfél éves kapcsolat, 14 voltam.xd 400km-re lakott a fiú, így a szüneteket együtt töltöttük, nyáron együtt nyaraltunk többször is, de ezeken kívül ritkán tudtunk találkozni. Szerettem, de szakítottam vele a távolság miatt, nagyon rossz volt. Tartani akartam vele egy jó baráti kapcsolatot, de ő nem értette meg, hogy miért tettem ezt, így minden "örömlánynak" lehordott ok nélkül.

Happy End.xd 18L

2016. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Felettünk lakott egy csinoska 33 éves özvegy. Én 16 voltam akkor. Egyszer a boltból segítettem hazavinni a két nehéz szatyrát, meg két nagy doboz mosóport. Közben beszéltünk erről-arról, kiderült, hogy nem jó az egyik konektorja, csöpög a vízcsap, meg hasonló, férfikézre váró bajságok vannak a lakásában. Nagy barkácsoló voltam, ezért felajánlottam a segítségemet.

2 hónapig jártam hozzá ilyen-olyan mondvacsinált ürüggyel, de mamlasz voltam, és persze nem mertem kezdeményezni. Végül ő oldotta meg ezt is. Ő volt az, aki megtanított a szerelemre, a férfi és női gondolkodás és lelkivilág közötti különbségekre, és a későbbi sikereimet is javarészt neki köszönhetem.

57F

2016. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!