Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért baj az, ha valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha valakinek "nem magyar" barátja van?

Figyelt kérdés

hanem pl arab, ázsiai stb.

Ez miért baj? És miért szólnak bele egyes emberek mások magánügyeibe (mint pl ,hogy ki kivel jár)?


2016. júl. 30. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy örök probléma, az emberek így vannak kódolva . Vietnamba micsoda gáz volt egy amerikaival összeszűrni a levet . Aztán lehettél te akárhonnan származó fehér ember akkor is amerikai voltál és hidd el ez így van, így maradt mind a mai napig, megy a pfeeej, pfuuuj, mindenhol .
2016. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Jó kérdés. Szerintem azért baj, mert ezáltal is a kihalás felé taszítod a saját nemzetedet. Nincs benned felelősségtudat a néped jövője iránt, csak a saját vágyaid után mész. Szerintem!
2016. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenkor azt szoktuk mondani, hogy "Mivan, nincs elég magyar lány/fiú?"
2016. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

miért lenne baj?


kis hazánkban sokan vannak sajnos azok az ostoba, korlátolt, tájékozatlan emberek, akiknek mindenféle alaptalan előítéleteik vannak. és ha ez még nem lenne elég baj, a politikusaink időről-időre még tesznek is erre egy lapáttal, érdekeiknek megfelelően, és még mélyebb tudatlanságba taszítják a népet, ahelyett, hogy helyes irányba terelnék a közgondolkodást.


Nem szabad ezzel törődnöd. Értelmes emberektől úgysem fogsz kritikát kapni ezügyben

2016. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

#2, szerintem a magyarságtudat nem a géneken múlik, hanem azon, hogy magadénak vallod-e a kultúrát.

Rengeteg olyan vegyes páros van, akik a gyerekeiket mindkét szülő anyanyelvére, kultúrájára megtanítják, és a gyerek ugyanúgy magyar lesz, vagy talán még magyarabb, mint a két magyar szülő gyereke.


Ráadásul "magyar" embert már nem igazán találnál, ha a géneket néznéd: az 1000 évest történelmünk alatt annyi ki- és betelepítés, háború, tatár, török, osztrák, német orosz dúlás, megszállás volt, amik során rengeteg nőt erőszakoltak meg, hogy manapság már nincs genetikailag tiszta magyar ember, csakis az öntudat tesz azzá!


És csak zárójelben jegyzem meg, hogy én pl. pontosan attól kezdem már szégyellni néha, hogy magyar vagyok, hogy a hivatalos magyar politika milyen demagóg ellenszenvvel viszonyul a külföldiekhez. Ha ezt jelenti magyarnak lenni, az nagyon nagy baj!

2016. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
azért, mert az arabok terroristák.
2016. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az embereknek túl sok az előítélete és túl sok a sztereotípia. Nem baj, ha külföldivel jössz össze, csak nehogy belefuss valami komolyabb kulturális eltérésbe, mert abból komoly bajod lehet.
2016. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

arabok veszélyese, és ennyivel mindegy lenne ha romával járnál ugyanúgy néznek ki külsőre :)


amúgy meg sose értettem miért nem jó nektek egy fehér bőrű fiú :)

2016. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Hat koszonom,de inkabb jarnek pl egy azsiai fiuval,mint egy korlatolt,elvakult hungaristaval... A sajat boldogsagomat helyezem eloterbe,nem a magyar geneket. Mekkora hulyeseget irnak itt egyesek,el sem hiszem.
2016. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem baj. Így csak az értelmi hiánnyal küszködő emberek állítanak.
2016. júl. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!