Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Furán viselkedik a barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán viselkedik a barátom. Egyszer aranyos utána meg felkapja a vizet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Több mint 2eve együtt vagyunk a barátommal, ő most munkába jár 3muszakba igy egy héten 1-2x találkozunk. A problémáinkat nagyon nem tudjuk megbeszelni mivel a barátom mindig azt hiszi neki van igaza és azt gondolja hogy őt hibaztatom mindenert,kozbe csak azt szeretném ha atbeszelnenk a dolgokat meg ugy állít be mindent hogy ő jöjjön belőle jól ki. Tegnap ideges lettem a munkatarsara mivel a nő 30 éves a barátom 18 és kb elég félreérthetően beszélnek egymással mivel a nő mindig hiányolja a barátomat munkából meg nyaliztak egymásnak és ezt nem tudom mire vélni.. eddig nem is érdekelt csak ép most mensizos korszakban vagyok és így eleg nehezen viselem ezeket,tegnap fel is hoztam neki hogy bezzeg o mit szolna ha en igy beszélnek forditott esetben egy 30eves palival,erre fel volt háborodva hogy ő mert nem beszélhet nőkkel meg csak a munkából hianyolja. Felkapta a vizet megint Majd azt mondta hogy nem leszünk mi így egyutt már sokaig,iyet meg soha nem mondott nekem. Megint nem jutottunk ezzel sehova .este furcsaltam már mert nem bújt hozzám ha én hozzáertem akkor egybol lelokte a kezem azzal az indokkal hogy neki úgy nem kényelmes. Ma elég furcsa volt velem egyszer azt éreztem hogy szeret utana azt hogy nem,felhoztam neki a bajom egybol felkapta a vizet és nem lehetett hozzászólni.. később már nyalizott mert nem voltunk együtt mivel nekem megvan es közelített felém h akkor kezdjek vele valamit majd utána megint normális volt velem. Megkerdeztem hogy amit este mondott tényleg így gondolja-e mondta hogy szeret meg szeret velem lenni csak hogy nem tudjuk megbeszelni a dolgokat azzal így sokáig nem fog működni.. az eddig rendben van de en ugy gondolom hogy vele nem lehet beszelni mert mindig felkapja a vizet és utána mindig hozzám vágja a dolgokat meg mindenert en vagyok a hibás.. miota hazaertem nem is keresett..en total kivagyok miatta mert nem tudnek nélküle élni.. szerintetek miért ilyen? Vagy mire veljem ezt? Nagyon sokszor így viselkedik hogy egyszer szeret,akkor tudunk normalisan beszélgetni de utana mar nem erdeklem és mindenre az az indok hogy nem értjük meg egymast😞

2016. aug. 4. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nem egészséges, ha ilyen feszült köztetek a levegő és a barátodnak is ilyen hangulatingadozásai vannak :(

Adj még pár napot a dolognak, esetleg töltsetek egy pár napot picit távol egymástól, hátha rendbehozza a dolgokat. A legjobbakat kívánom nektek! :)

2016. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,mint egy 18 éves óvodás...
2016. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Same problem.

A pasik már csak ilyenek. Menstruálnak a hónap 28 napján.

Egyébként ajánlok egy nagy beszélgetést, ahol elmondjátok mindenféle sértődés nélkül a másiknak, hogy mi az, ami bánt titeket és a jövőben, attól a naptól kezdve igyekeztek mind a ketten változtatni, illetve elfelejtetek minden múltbéli sérelmet. Nincs több olyan, hogy "bezzeg te egy hónapja...". Indítsatok tisztalappal.

De ehhez meg kell kérdezned tőle, hogy szeretne e javítani a jelenlegi helyzeten. Ha szeret, akkor pedig még nem úszott el minden.

Az igazán nagy problémák ott kezdődnek, ha már nem szerelmes beléd. Ott több, mjnt valószínű, hogy halálra lesz ítélve a kapcsolat. (Van ismerősöm, akibe a barátja újra beleszeretett, mert megkérte a lány, hogy próbálják meg még egyszer, de már nagyon nem ugyanaz volt. Nem is olyan rég szakítottak végleg.)

2016. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!