Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14L és 19F működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14L és 19F működhet?

Figyelt kérdés

A fiú fiatalabbnak néz ki a koránál, normális, nem csak lefeküdni akarna.

A lány is normális, és ilyen fiatalon ő se akar lefeküdni senkivel

/Én vagyok a lány/


2016. aug. 8. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez a helyzet, csak én vagyok a fiú. Marhára azt éreztem, hogy működni fog, de nagyon nem működik...egyszerűen van kötözzük egy gimnáziumnyi különbség, ami túl sok...19/F
2016. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Olibear ***** válasza:
Működni müködhet, de nem szokványos és kicsit idő hozzád. Sok sikert!
2016. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. aug. 8. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Túl nagy a különbség kettőtök között.
2016. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emma lili válasza:
Szerintem nem baj nagy papám és mamám között 10 év volt
2016. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szöszi_55 ***** válasza:
Na figyuka...öregebbel ki lehet kezdeni de csak akkor ha már te is éretebb vagy. Még ha össze is jönnétek,de nem lenne túl kellemes a kapcsolatotok.Hidd el nekem! Én is voltam már öregebbel. És az öregebbeknek tudtomal több eszük van ilyenhez mint egy kisebbnek(nem akarlak ezzel megsérteni) de én azt tanácsolom hogy NE! Te még fiatal vagy és hát ,inkább élvezd ki az életet,ne akarj még kapcsolatot. Viszont ha szeretnél is,akkor magadhoz korúval vagy egy ket evvel öregebbel.
2016. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!