Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit szerettek a másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szerettek a másik nem-ben? Mi nektek a fontos? Mi ragad meg titeket egy lányban/fiúban ami miatt elkezdtek érdeklődni iránta?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #szerelem #párkapcsoltak
2016. aug. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában sokkal fontosabbnak tartom a belső tulajdonságokat. Nekem nagyon fontos az, hogy értelmes legyen a lány, és lehessen vele komoly dolgokról is beszélni, de emellett legyen egy 'gyerekesebb' oldala is. Legyen képes átlátni a dolgokat, ne csak azt lássa, hogy neki mi lenne jó.
2016. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A kulseje😁 velem csak az a baj, hogy bármilyen bunkó paraszt a srác, ha rendszeresen latom, minimum fel evig vele vagyok zugva.
2016. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvessége volt döntő. Egyébként a jó humor és az, hogy ne legyen bunkó paraszt fontos.

Külsőbe bele lehet zúgni, de annak a kapcsolatnak nincs jövője.

2016. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fiúban: HUMOR, pozitív kisugárzás, kedvesség, magabiztosság, intelligencia, lazaság :)
2016. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as:"külsőbe bele lehet zúgni de annak a kapcsolatnak nincs jövője" -- simán lehet hogy megtetszik a külseje aztán a belső értékei is:)
2016. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a belső a legfontosabb. Szeretem ha valakinek jó humora van és fel tud vidítani, de ugyan akkor komoly is tud lenni ha arról van szó. De hogy külsőt is mondjak, furaaa, de mindig megnézem milyen egy férfinek a keze/karja.
2016. aug. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Imádom, ha egy pasi jó humorú. Ez nagyon fontos számomra. De emellett lehessen vele komoly dolgokról is beszélgetni.

Szeretem, ha magasabb nálam. Férfias, magabiztos, bizonyos szinten még irányítani is képes engem pl a hálószobában. Akitől sokat tanulhatok.

Nekem fontos, hogy kicsit idősebb legyen nálam.

18L

2016. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!