Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elfogadható, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, hogy 14-15 éves lányoknak pasijuk van?

Figyelt kérdés

Nem korai picit?

Vagy inkább fejben dől el?

Aki elég érett egy párkapcsolathoz annak akár már ebben a korban is lehet?


2016. aug. 11. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, igen, igen. 15/F
2016. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, 14 évesen lett barátom. Úgy érzem én elég érett vagyok ehhez, és sokan mások is így gondolják. Tudod valaki 20 évesen is éretlen, de valaki már 14 évesen is az. Lényeg, hogy 2 hónap után nem kell még összefeküdni meg ilyenek.
2016. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
el persze "HA" értelmesek mindketten :)
2016. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyeseknek korai, másoknak nem, az adott személytől függ. Van aki 18 évesen sem érett egy kapcsolatra, és van aki már 15 évesen igen.
2016. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!