Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk állíttólag szeretik ha egy lánynak van feneke, homokóra alakja és formás, de ha mégis választaniuk kell akkor a deszka alkatot választják?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

És mért kell a vékonyabb lányokat ledeszkázni? Én speciel az átlagnál vékonyabb vagyok (de nem vagyok lapos), mégis folyamatosan kapom az önbizalomromboló megjegyzéseket a teltebb osztálytársaimtól.

Érdekes módon a vékonyakat le lehet deszkázni, de ha egy telt lányt ledagadtoz valaki, akkor már vége a világnak.


És akár még az is megeshet, hogy egy vékony lánynak vonzóbb a személyisége... SŐT.. Néhány fiú szemében az alakja is.

2016. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem te is egy sulyfelesleggel kuzkodo lany vagy aki a sajat onbizalmat turbozza ezzel a kerdessel es azt varja hogy mindenki alairja hogy igen en is ezt vettem eszre mindenki a kerekebb lanyokat szereti es megis a " deszkákat" választják...lehet azert mert egy teged idezlek: deszka lany belso tulajdonsagai tobbet ernek mint egy formas popo es itt vilagositanek fel mindenkit!!! hogy: EGY VEKONYABB ALKATU ( nem deszkának hivjuk draga kicsi szivem mert a kerekebb telt idomu lanyoknak sem esne jol ha ugy hivnak oket higy nagy seggu, dagadt, pufok, lufi segg stb) SZOVAL EGY VEKONY ALKATU LANY ITT PL MAGAMRA IS GONDOLOK ES NEM AZERT IROM MOST EZT H NEKED AKARJAK ROSSZAT VAGY HOGY ENGEM PARTOLJON MINDENKI, DE NEM LEHET FOCI LABDA MERETU MELLUNK ES ORIASI KIM KARDASHIAN SEGGUNK MERT EGY 160 Cm es vekonyka lanynak eleg csunyan allna es akkor fogadjunk mindenki azzal cukkolna higy tul nagy a segge vagy a melle. HAHO MAI TARSADALOM LEHET FESZES MELLE ES FENEKE EGY VEKONY LANYNAK SPORTOLASSAL, DE DOSEM LEHET ORUASI BOGYOS NAGY SEGGU MERT AZ OTT KEZDODIK HOG. 70-80 KG NEM 50 KG!!!...es mellesleg fiukbol annyi mint a homokszem mindenkinek mas tetszik mas az izlese de lehet megis valakinek megakad a szeme egy nagy mellu formas feneku teltebb idomu lanyon, de lrhet megis egy torrkeny vekonyka lanyba fog bele szeretni mert sokkal ertekesebb inteligens stb.. De ez igaz lehet forditott esetben is hogy a teltebb kerekebb lanynak jobb a belso gulajdonsagai.. (Bocsi teloval irtam ) szoval tudom hogy csak kerdezted de akkor is gondolkodjunk mar jozan paraszti esszel!!
2016. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

En se ertem ezt...

Nekem is durvan homokora alakom van...

Senkinek se kellek... Ez van :DDDD

2016. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gömbös Gyuri válasza:
Mert állítólag a vékony lányok jók az ágyban, bár nem tudom csak hallottam róla. De az tényleg igaz, hogy mostanában a deszka kell elég sok embernek..
2016. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még mindig leszarom egy lány alakját. Oké, ne legyen 80+ kiló, de nem ez a lényeg.
2016. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Attol hogy valaki vékony az nem biztos hogy deszka!Itt vagyok én 164cm 45kg 17 éves akár hogy szeretnék hízni nem tudok genetika, de mégis azt mondjak milyen jo nekem mert van fenekem mondják szép formás barátom imádja szép a hasam cicimmel sincs baj bár lehetne nagyobb nem bánnám de majd meg nő.Szóval,ha egy lány vékony nem biztos hogy nincs mit rajta fogni!! ☺
2016. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A formásat arra értjük, aki az izmoktól formás, nem arra, akinek úgy formálódik a teste, ahogy éppen libben a hája. Nem lehet, hogy ezt nem vetted figyelembe?
2016. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!