Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért nem ír,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem ír, hogyha állítólag szeret és "együtt vagyunk"?

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon röviden leírom.

Van egy srác,akivel már lassan fél éve "kavarunk" (elotte is ismertük egymast, elég jó volt a viszonyunk) , neki tényleg régóta tetszetszem, mindig mondta, hogy szerelmes belém stb...

Most ebben a fél évben hát...nagyon közel kerültünk egymáshoz...néha voltak hullám völgyek...

Nem jártunk, hanem inkább csak talizgattunk esténként... Legutóbb azt mondta, hogy mostmár rajtam múlik , hogy mi lesz a kapcsolatból... (Mondom OK... Csak néztem) . Aztán legutóbb én irtam neki, de úgy alig írt valamit... Semmit nem kérdezett ... Most már 4 napja nem írtunk semmit... Pedig nem vesztünk ossze, meg semmi. Volt mar olyan h mondta, hogy tobbet ne is keressem, de soha (!) nem bírta ki és írt nekem/ visszajött.

Tehát, szerintetek mi a baj, hogy nem ír? (Mondjuk szerintem van benne egy kis makacsság is, hogy azért se ir nekem) Vagy egy kis szünetet akar? Vagy mi lehet? Én meg azert nem írok (lehet azt várja) , mert multkor is én irtam neki, és elég fura volt...


2016. aug. 18. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem jártunk, hanem inkább csak talizgattunk esténként... "

Dugni jártatok fogadjunk.....


Akkor lehet pont ez a baja,hogy ő nem csak ennyit akart...

2016. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem dugni jártunk...még ő is szűz és én is. 17 évesek vagyunk.

A másik meg megállapodtunk, hogy csak pettingelunk, és azt mondta, hogy rendben... De semmi olyan nem volt... Pl az elso csókot Ő már 2. randin szerette volna. És kb 1,5 hónap után történt meg... Az is miattam :(

2016. aug. 18. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztos talált egy olyan lányt, aki van annyira tisztességes, hogy csak párkapcsolatban pettingelget és nem csak kavarás szintjén.


Fogadd el,hogy vannak nálad jobb lányok. Sokkal! :)

2016. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pff :D még NEM pettingeltünk! Csak volt szó róla...
2016. aug. 18. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem szeret és nem vagytok együtt. A srác élvezi, hogy foglalkozol vele és hogy drámázhat veled, de számára ez csak időtöltés. Valószínűleg más lányokat is talonban tart melletted.


Ha komolyan érdekelnéd, akkor már régen a barátnője lennél. Fogadd el a tényeket és döntsd el, hogy neked megfelel-e ez a helyzet vagy másra vágysz.

2016. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehethogy beleunt abba, hogy mindig ő érdeklődik, keres engem...
2016. aug. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!