Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol tudnék 15-16 éves animés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék 15-16 éves animés lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan lányokat keresek akikkel lehet együtt animéket, filmeket nézni, beszélgetni, stb.

Pest környékén lakok, szeretek túrázni, biciklizni, animéket és filmeket nézni.



2016. aug. 18. 13:08
 1/6 Subler4everybody ***** válasza:
Adrián te vagy az?
2016. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Subler4everybody ***** válasza:
100%
Amúgy meg próbálkozz a Mondoconon. Ha jól emlékszem van valami ismerkedős program :) (első és utolsó értelmes válaszom)
2016. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ágoston te vagy az?
2016. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 vagyok. Pest közelében lakom :D inkább filmes vagyok, mint hogy animés. Én is szeretek túrázni, sétálni.

A BICIKLI a mindenem csak nincsen XD

2016. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Supanji-bobu
2016. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van két osztálytársaim (16/L mindkettő), akik állandóan animéznek, és kb bárkibe bele tudnak szeretni, akit csak meglátnak. Igaz, nagyon kövérek, és senkinél nincs esélyük. Meg lehet leszbikusok is...
2016. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!