Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Talán csak "egy csaj" vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán csak "egy csaj" vagyok neki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Barátommal másfél hónapja vagyunk együtt..Hétvégénként találkozunk.Ő vette el a szüzességem. Én szeretem őt és eddig én is azt hittem ő is így érez irántam, de most már nagyon elgondolkodom rajta..Amikor itt van semmi probléma sincs, kenyérre lehet kenni, aranyos, romantikus, kedves, hülyülünk , elvagyunk és nagyon jó vele. Viszont mikor hazamegy.. Facen tök más. Féltékenykedik, minden hülyeségen veszekszik velem. Múltkor az volt a problémája, hogy beszélgettünk telefonon, és mondta elmegy lefekszik aludni mert reggel dolgozik. Megértettem, és mondtam hogy persze ez érthető szeretem aludjon jól másnap beszélünk. És aznap csak este beszélt velem de én kérdeztem rá mi a baja. Hát kiderült, hogy szúrta a szemét hogy hajnali 1ig beszélgettem egy barátommal messengeren. Mert mondtam hogy vannak fiú barátaim, szóval ez remélem nem okoz problémát, már a kapcsolat elején letisztáztuk hogy őt ez nem zavarja, engem sem ha lányokkal beszélget, csak legyünk hűségesek (de ez alap szerintem) . Ennek ellenére folyton ezt csinálja.. Ha épp nem féltékenykedik mindenért belémköt. Miért úgy köszöntem neki hogy "helo" ha nem írok smileyt már izél hogy mi bajom meg mi ez már hogy nem írkálok szerelmes fejeket meg sziveket. (20éves) Ezeket félretéve, nagyon helyes és vonzó pasi .Sok lány csorgatja rá a nyálát, de én bízom benne és direkt fordított logikával próbálom elérni hogy velem maradjon.. Nem féltékenykedek, ha elmegy valahova nem kérdezem kivel volt mitcsinált, de mégis elmondja szóval ez így jó. Egyébként sem vagyok egy féltékeny típus .Na de rátérek a lényegre. Múltkór felhivott és elkezdtünk beszélgetni. Furcsáltam hogy olyan dolgokat mondott amit nem igen szokott. Mármint én nem szeretek a szexről beszélgetni facen vagy telón, élőben szeretem kiélni a fantáziám csak spontán beszéd nélkül.Ő is így van ezzel. Persze néha kicsúszik a számon hogy Kívánom , meg jó lenne már egy jót szeretkezni de egyébként nem beszélek ilyenekről. És Fura volt hogy ő meg elkezdte kérdezgetni hogy tüzelek e most, meg jó lenne egy kicsit szórakozni .. És valakit hallottam a háttérben.. Aztán megkérdeztem ez most mi ?! Azt mondta majd ha a f*rkát a p*námba teszi megtudom miről beszélt és elkezdett nevetni . Ő nem szokott ilyen lenni, és leállitottam hogy azért ésszel beszéljen már velem. És rákérdeztem ki van vele, mert hallok valakit. Azt mondta a barátja... Hát se kép se hang.. Nekem ez úgy jött le, hogy direkt oda hívta a barátját amikor beszélt velem, és igy akarta bebizonyitani hogy milyen a szexuális élete, vagy felakart vágni a barátjának velem, vagy csak szórakozás vagyok neki? Beszélgettem már a barátjával telefonon, ő azt mondta egy csomót beszél rólam a barátom, és nagyon hiányzom neki meg ilyenek.. De ez az eset akkor is elbizonytalanított.. Vajon tényleg csak egy darab "húsként" tekint rám, vagy tényleg szeret?

2016. aug. 19. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De azért részedről furcsa másfél hónap után odanyújtani tálcán magadat. De nem ítélkezek.
2016. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindenképp csak egy csaj vagy :o
2016. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi igen? Szeret vagy csak a szexre kellek neki? És már régóta ismerjük egymást, csak másfél hónapja jöttünk össze. Beleszerettem, és nekem is vannak vágyaim. Nem 1 pasival szexelhettem volna, de nem mentem bele, szóval ha arra akarsz kilyukadni hogy K vagyok, nagyon nem tartozom a tini ringyók körébe ;)
2016. aug. 19. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Másfél hónap az tényleg nem sok, nem tudom annyi idő alatt meglehet-e igazán ismerni egy embert. Szerintem valamennyire szeret, csak az nem biztos hogy valódi szerelem. Lehet hogy egy fellángolás vagy neki. Kötődik hozzád, valószínűleg tudja, hogy te szereted őt és bármit csinálhat te ott leszel neki. Amikor meg a barátja előtt beszéld veled erről, lehet felakart tényleg vágni, de én biztos nem örülnék ha a párom egy számomra idegen ember előtt beszélné ki a magánéletünket. Mindenesetre ez nálam a bunkóság kategóriába tartozik, mert ezzel elég kellemetlen helyzetbe hoz engem, miközben ő egy jót nevet rajta. Beszélt valaha is az érzéseiről? Elmondta miket szeret benned? Szoktatok lelkizni is? Mert eddig úgy jött le hogy részéről eléggé a szex köré épül ez a kapcsolat.
2016. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az igen a fő kérdésre vonatkozott. Szerintem csak egy hús vagy neki.
2016. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Micsoda kisregényt írtál egy teljesen egyszerű hétköznapi helyzetről. Csak egy random csaj vagy neki, akibe éppen üríthet és akit átvitt értelemben is szopathat, ha úgy tartja kedve.


Ha majd talál olyan lányt, aki komolyan érdekli, akkor kidob, addig meg használ.

2016. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most kiváncsi leszek.. Megvan , és végeztek a munkával, este derül ki jön e vagy sem. Ha nem, akkor tényleg tudni fogom hogy csak arra kellek neki, és véget vetek ennek mert nem érzem így jól magam.Szoktunk lelkizni, de .. Nem tudom fura az egész.
2016. aug. 19. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Abból, amit leírtál, nekem az jön le, hogy nagyon gyenge jellem. Akár fontos vagy neki, akár nem, ha egy mezei haveri társaság képes annyira megváltoztatni, hogy ezt te is érzed rajta ennyire durván, akkor erre bárki más is képes lehet. Nem hiszem, hogy képes lenne hűséges maradni, ha már a haverjai előtt is nagyzolási kényszere van.
2016. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"18 éves lány vagyok. Barátommal másfél hónapja vagyunk együtt..Hétvégénként találkozunk.Ő vette el a szüzességem."

Másfél hónapon belül?? Gratulálok (Y) Nem olvastam végig a kérdést, de nálad vannak simán erkölcsösebb lányok.

2016. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret igazán téged. Féltékenykedni meg azért féltékenykedhet, mert egyrészt nem bízik önmagában, másrészt birtokolni akar. Nem szerelemből. Én akkor közöltem volna vele, hogy köztünk mindennek vége, amikor a haverja előtt "menőzött" a telefonban. Ez azért több a soknál, amit művelt! Lehet, hogy kicsit bepiált előtte, és játszotta a nagymenőt a haverja előtt. Ez gyerekes és bunkó is! Én a helyedben megbeszélném vele, elmondanám neki, hogy mekkora tajparaszt, és azt is közölném vele, hogy ha csak a szexre kellek neki, akkor nyugodtan keressen más "ágyast" magának.


Amúgy ha együtt vagytok, akkor mindig van szex is? Mert ha igen, vagy az esetek 99%-ában igen, akkor tuti csak ürítésre kellesz. Ha azért szoktatok együtt programokat is csinálni, sokszor van, hogy csak összebújva alszotok együtt, és ha szoktatok lelkizni is, akkor azért lehet, hogy valamennyire szeret is, de ha ilyet tesz, amit a haverja előtt csinált, akkor igazán akkor se szeret. Legalábbis nem becsül meg, nem tisztel. Márpedig a kölcsönös tisztelet nem ártana egy kapcsolatban!

2016. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!