Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Ez mar kikeszit!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez mar kikeszit!

Figyelt kérdés
Baratom mult heten vegig taborban volt. Elotte minden rendben volt a kapcsolatunkkal es megoldottunk mindent, nagyon szerettuk egymast. Ahogy elment, megvaltozott minden. Megertettem hogy nincs ram ideje, mert ott voltak a haverjai, meg minden, de teljesen mashogy kezdtunk el beszelgetni egymassal telefonon, kimert volt velem nagyon. Ahogy hazajott (pentek), engem vont kerdore, hogy ez megis miert volt igy (holnalp tudunk csak szemelyesen talalkozni mert elutaztam). Elkezdett meselni a taborrol. Osszehaverkodott az egyik lannyal, akire ugymond "ra van most allva", mert ejjel nappal beszelgetnek egymassal facebookon. Elmondta nekem, hogy ez a lany elmondta neki hogy bejon neki a baratom. Kuldott egy kepet a lanyrol, hogy velemenyezzem kulsorol, irtam hogy gyonyoru lany, mert hat tenyleg az, erre irta hogy szerinte is... Es hogy jofej, meg minden. Ott telt be a pohar, amikor ejfelkor megkerdeztem tole mit csinal, es azt mondta, hogy a csaj kedvenc szamat hallgatja, es hogy nem lenne-e baj, ha az osztalyukkal elmenne egy taborba es jonne a csaj is, es egy agyban aludnanak... Itt nekem vegem volt, meg turelmes voltam, aztan kiszakadt belolem. Azt mondta hogy ne vicceljek mar, engem szeret mindennel jobban, nem jon be neki a lany es senki rajtam kivul, ne legyek mar ilyen, csak jo kapcsolata van a csajjal. Itt megbekeltem, de tegnap a baratom nagyon elhanyagolt miatta, alig valaszolgatott nekem, vagy ha igen akkor 20 percenkent, mert a lannyal beszelgetetett. Es a kulsomre tett megjegyzeseket a baratom, vagyis hat egy megjegyzest az egyik kepemre, ami nagyon rosszulesett. Tulreagalom?

2016. aug. 29. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Én tuti nem engedném az egy ágyban alvást
2016. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez: "irtam hogy gyonyoru lany, mert hat tenyleg az, erre irta hogy szerinte is..."

Ellentmondás ezzel:

" nem jon be neki a lany es senki rajtam kivul"


Szerintem nem reagálod túl, és a helyedben óvatos lennék.

2016. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Téged megcsalnak. Vess véget a kapcsolatnak, de ne magadnak. Apukám szerint "palira vesz a csákó".
2016. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem jon be neki a lany"

Miközben azt mondta,hogy szerinte is gyönyörű...


Amit művel,az szakítóok.

2016. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak fellángolás, de élvezi a lány társaságát, jobban, mint kéne. Nem biztos, hogy van köztük valami, de jobb vigyázni. Meg azt is élvezi, hogy bejön a csajnak, és ez egy új kaland. Viszont, ha tényleg tisztelne, és komolyan gondolna téged, ezt nem tenné meg veled (meg az az osztálykirándulásos, ha komolyan gondolta az egy ágyban alvást, nem csak heccelt vele...). Ha nem akar semmit a csajtól, de tudja, hogy a csaj igenis akar, lehet lerázná. Csak gyönyörű, jófej csajt az ember nem akar lerázni.

Beszéld meg vele, ha tudod. Ha már az sem megy, lehet jobb a menekülésen gondolkodni. Ne engedd, hogy harmadik legyél a saját kapcsolatodban.

Hány évesek vagytok?

2016. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hááát ha 3 akartok mostantól egy pár lenni akkor hajrá :D
2016. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűen nem lenne pofám ilyet tenni a barátnőmmel. Mindennél jobban szeretem és bármit is teszek mindig arra gondolok, hogy az nekem hogy esne ha ő tenné ezt. és hát.. ha a barátnőm ilyet tenne én nagyon összevesznék vele. Akármennyire is szeretem én dobnám őt.. Akkor már aludhat felőlem minden nap vele.. Egyáltalán nem reagálod túl, mi az már hogy miatta elhanyagol téged és még sérteget is? Szerintem vond kérdőre, hogy ez mi? és hogy váalsszon.. vagy ő vagy te.. :)
2016. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha tisztességes lenne, és igazán szeretne, akkor nem tenne ilyet. Szerintem ha a barátod neked más lányról áradozik, akkor valószínűleg már nem szeret igazán. Én nem akarom hogy szomorú legyél vagy ilyesmi, de szerintem vess véget a kapcsolatnak, én már megtettem volna.
2016. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy normális ember nem csinál ilyet a barátnőjével mert ez megalázó és még egy ágyban akar vele aludni? Szerintem állítsd le de gyorsan
2016. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!