Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 1 honapja vagyunk/voltunk egyutt. 2 nappal a nevnapja elott meg minden oke volt. A nevnapjan ugye nem koszontottem fel, mivel szemelyesen szerettem volna csak o ugye ezt nem tudta. Masnap rairtam, hogy tudunk-e talalkozni...latta de nem reagalt a kerdesemre. Eszrevettem, hogy kerul, nem jott le hozzank, semilyen formaban sem keres. Az utobbi 2-3 napban egesz nap azt jatsza el, hogy elottunk motorozgat/kocsikazgat. A dolgokat persze nem akarja megbeszelni, pedig meg o irta, hogy megkene beszelni...de ezek szerint megsem...

Szerintetek azt varja, hogy ,,fussak" utana? Vagy rosszul erintette meg a nevnapos dolog? Vagy csak valami mas lehet a hatterben? Szerintetek mit akar elerni a kocsikazassal/motorozgatassal??



2016. aug. 29. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szarul esne, ha nem köszöntene fel a párom, de megvárnám a következő találkát, hátha ott...

Gyerekes amit csinál szerintem.

2016. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsonel a pont.
2016. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az neki miért jó??
2016. aug. 29. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy b*sztasson, húzza az agyad, hogy nem törődtél vele, és most ő is lesz*r téged ilyen módon.
2016. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ezzel pont az ellenkezojet eri el...ma is ,,talalkoztunk" de nem szolt, nem beszeltunk, meg csak egy grimaszt sem vagott...nem neztem ra sokszor, talan 1-2x de akkor is elkaptam a tekintetet, szomorusag vagy banat volt a szemeben..amikor nem neztem ra, ereztem, hogy nez....mind a 2-en lesulyedtunk egy ot eves szintjere, annyira zavarban voltunk es kinosan ereztuk magunkat...mondjuk ott volt 1 haverja, nekem meg a szuleim....Szerintetek?
2016. aug. 29. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!