Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Ez lelki terror?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez lelki terror?

Figyelt kérdés

Mindig bocsánatot kér és azt mondja változtat rajta,de sohase változtat,semmi sem változott.Szokott olyan lenni,hogy valamelyik haverja kiröhög engem és a haverjával együtt röhög ki (van amikor többen is) es direkt úgy röhög,hogy ne halljam meg mellette,és amikor a haverjat leszolom,hogy ne rohogjon ki akkor mindig mondja,hogy,de hát ő is röhög..Elmeseli az intim,szexuális életünket..olyan emberekkel is megosztotta már akit alig pár hónapja ismert és a személy elég pletykalos volt szóval ki tudtam szedni belőle mit mondott neki rólunk és volt olyan sztori is ami egyáltalán meg sem történt.

A kapcsolatunk 3.hónapja után (most vagyunk több,mint félévesek) a barátom sokszor azzal jött,hogy milyen jó lenne,ha nagyobb mellem lenne (75/B-s méret),meg hogy ő a nagymellű lányokat szereti.

Ilyeneket mond hogy itt vannak a hurkaim,milyen vastag a combom meg így szóba jött,hogy nem szeretne ha én is olyan csaj lennék,aki igy kirakja mindenét és így rámondom,hogy "mintha lenne mit kiraknom" ő meg erre azt mondja,hogy "jogos"..Aztán elkezd mentegetőzni,hogy nem úgy értette, stb...szeretlek...stb.és ezt akkor is eljátsza,amikor más megjegyzésemre is sértő dolgokat mond..múltkor mondom neki,hogy elkezdek fogyókúrázni,de mindig először mellről szoktam fogyni,ő meg nem erre azt mondja,hogy akkor inkább ne fogyózzak,mert ígyis jó vagyok neki(de azért folyton megjegyzéseket tesz)..már nagyon sok ilyen eset volt és nagyon rosszul esik.Kevésnek és undorítónak érzem magam.miért csinálja ezt velem?már többször rászóltam,hogy hagyja abba,de amikor újra megteszi mindig azt mondja,hogy elfelejtette.

Volt olyan,hogy épp szeretkeztunk és mondta,hogy menjek át kutyába,aztán megkerdezte,hogy közben megnézhet-e pár dolgot a telefonján.. Nagyon kiakadtam,utána még egy ujjal se engedtem neki,hogy hozzám érjen,aztán még ő akadt ki,hogy abba kellett hagyni a hisztim miatt,gyorsan feloltozott és hazament.Én reagáltam túl vagy tényleg jól tettem?Számomra ez nagyon megalázó lett volna és nagyon sértő.Mit csináljak?Szakítsak vele?Már nem tudom elviselni,nagyon lehangolt vagyok miatta,mert folyton megbant.Elegem van az üres igeretekbol.Most szünetet tartunk,de úgy érzem az nem fog segíteni.Mit tegyek?Mit gondoltok róla?Csak szerintem bunkó?



2016. szept. 3. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóan viselkedik......

Minek fekszel le egy ilyennel? Nem szexuális élet való neki,hanem ketrec...

Lépj ki a kapcsolatból, minél gyorsabban...

2016. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, nagyon sajnállak. Szakíts vele most, amíg még nem késő, mert tönkre fog tenni, undorító az ilyen ember. Sokkal jobbat fogsz találni!

17L

2016. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts minél gyorsabban szerintem. Jobbat érdemelsz ennél.
2016. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Szerintem ne szakíts vele ennyi idő alatt nem tud változni az ember meg szerintem ő is próbál ezen változtatni.

Én úgy gondolom hogy ha tényleg szereted és ő is szeret akkor nem szakítasz vele.

2016. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A változáshoz csak annyi kell,hogy odafigyelj arra,amit eddig elrontottal és ne kövesd el újra..ehhez nem kell idő, ehhez komoly elhatározás és odafigyelés kell.
2016. szept. 3. 17:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezt rossz hallani de szakitani kéne.

Ez nem normális dolog. És ha wnnyiszer megtette ezek után is megfogja tenni:$

2016. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Szakíts vele, nem fog változni. Sajnálom. Szeretnél beszélgetni?
2016. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne hezitálj, szakíts vele minél előbb! Ne hagyd, hogy tönkretegyen lelkileg! Kitartás! 18/l
2016. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Én nem szakítanék vele ennyiér
2016. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9: Te nem, de minden normális ember igen.

Ne bíztassuk már hülyeségekre a kérdezőt.

2016. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!