Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk. Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek tetszenek az ilyen lanyok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Szeretek tesizni. Most nen sportolok semmit,de akrobatikaztam 1 évet. 46-47 kg vagyok es 163cm.

Kedvenc banda:Green days

Van 4 testvérem ezek közül 2-to féltesó,de ugy tekintek rajuk is mint az edes testvereimre. Mindegyik lany :D es azvegyik az ikertesom de nem is hasonlitunk.

Kedvenc óraim: tesi,fizika,rajz

Szeretem:kutyakat,macskakat minden allatot kiveve a pokokat,azoktol felek..,szeretek rajzolni.

Nem reg szuletett meg a kicsi tesom aki most 3 honapos.

Rossz tulajdonsagaim:

Felek a pokoktol,szerény vagyok, (mas most nem jut eszembe :/ )

Jo tulajdonsagaim:

Szeretek a kint lenni,megerto vagyok,vicces is vagyok neha,huseges,kedves vagyok. Es igy ennyi.

Ja es zöld szemem van. Szoktam sminkelni. Nincsen tul nagy mellem meg a fenekem se tul nagy. Hosszu barna hajam van. Bevallalos vagyok.

Ami fontos nekem egy fiuban:

Nagy haja legyen legalabbis csak annyira hogy bele legessen turni.

Szem szin az mindegy a hajszin is. Stilus: ne legyen rajta total szuk nadrag.. legyen nalam 2 evvel idosebb vagy 3-mal.

Belso: kedves,bator,huseges,megerto

Igy ennyi.



2016. szept. 3. 19:11
 1/3 anonim válasza:
Kep nelkul eleg nehez eldonteni h bejossz-e vagy sem.
2016. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
A pókok aranyosak, és te inkább helyesírási szótárt keress, ne pasit.
2016. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy 2-3 évvel idősebb fiúnak nem hinném, hogy barátnőnek kellenél. :D

Pláne ha bevállalós vagy.

2016. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!