Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy bele kezdeni egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy bele kezdeni egy kapcsolatba, hogy bele éled magad?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed erről? Persze lehet, hogy ez kor függő is, meg sok más dolgon is múlhat, de úgy általánosságban hogy érdemes eleinte hozzá állni? Mert ha mondjuk nem éljük bele magunkat annyira, akkor szerintem a szerelem nem is tud úgy ki bontakozni, már ha van.

2016. szept. 6. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet persze, csak ha csalódsz, akkor bazinagyot fogsz koppanni...
2016. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok.
2016. szept. 6. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig beleélem magam, mert nem tudok mást tenni, mert egyszerűen boldog vagyok, aztán amilyen boldog, olyan csalódottá válok :)) Ha teheted ne tedd, mert ha teszed utána nem tehetsz semmit, csak szenvedhetsz. (nem volt szándékos a "tenni" szó forszírozása :D) Nade próbáld meg nem beleélni magad, mert úgy jársz mint én (roncs) :) 17/F
2016. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vagyok, már roncs lettem. Nem is keresem senki társaságát. Bele éltem magamat a dolgokba, aztán rohadtul nem szeretett a lány.
2016. szept. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!