Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi idő után engednétek a barátotoknak intimebb dolgokat 15 évesen?

Figyelt kérdés
tudom hogy minden lány más, de azért kíváncsi vagyok, és vonok le átlagot esetleg :)

2016. szept. 8. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát én egy hónap múlva 16 leszek. Én minimum egy évig nem engednék csóknál többet a barátomnak. (Ha lenne)
2016. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem mire jó ez az előre lekorlátozás, hogy 1 csak az egy éves évforduló napjának 00:00:00. Másodperce után engedek meg neki majd bármit is.. majd lesz ami lesz nem?

Egyébként nekem ezt mondaná egy lány első randin akkor az kb olyan lenne mintha azt mondaná hogy Oké akkor most kopj le

F

2016. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

tudom, van benne valami, de hát vannak lányok akik eldöntenek valamit és az úgy van, van aki nem tartja magát korláthoz, nem egyformák az emberek :)

2016. szept. 8. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az attól függ, mennyire szeretem, mennyire bízok meg benne, mennyire ismerem, milyenek voltak a körülmènyek amikor összejöttünk, de nem kötöm magam korlátokhoz, ès persze nyilván nem 1-2 hèt ez az idő, valószínű hónapok inkább, de lenne ami lenne, nem vagyok jós. Ès ha nem esne jól amit csinál, vagy úgy èreznèm nem akarom, akkor leállítanám, termèszetesen.
2016. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint tudod kedves kérdező, minden lány más és mindenki másképp csinálja a dolgait pl.: #1 és #4 , ez egy skálán mozog aminek a két végén az van hogy shoa nem engedem majd meg neki és az hogy az utcán amikor elösszőr meglátom már húzom rá a gumit

Erre a skálára minden lány beosztható szóval a kérdést át is lehetne fogalmazni arra hogy "Lányok, ti melyik részén vagytok a skálának?" felmérést/átlagolást ebből a kérdésből pedig ahova alig kattintottak páran, nem lehet készíteni.

Szóval kedves kérdező, mi a kérdés?


UI.: Köszönöm, hogy reagáltál az elöző kommentemre kérdező :D

2016. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

van benne valami, sok ember létezik, sokféle gondolkodással, és arról mondjuk nem tehetek hogy nem kattintottak ide ennyien, de kezdetnek megteszi :D


#1 és #4

köszönöm a válaszokat, jöhet még :)

2016. szept. 9. 07:21
 7/8 anonim válasza:
100%
Ez bizalom kérdése. Én úgy vagyok vele, hogy ha van barátom csóktól több nem lesz addig, ameddig biztos nem vagyok abban, hogy nem csak lefeküdni akar vagy ilyesmi.
2017. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor 15 voltam csókon kívül csak annyit engedtem hogy megfogja a fenekem és 8 hónap után feküdtünk le és még most is együtt vagyunk 17/l
2017. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!