Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lánnyal már régóta találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Curro kérdése:

Egy lánnyal már régóta találkozgatok. Nekem nagyon tetszik, de egy kicsit visszahúzódó. Szerintetek a találka végén búcsúzás alkalmával megöleljem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"-Megölelhetlek?

-Igen"

2016. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, abból rossz nem sülhet ki
2016. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne. Az még nem olyan nagy dolog, hanem egy kedves gesztus, és lehet, jót tenne a visszahúzódás ellen, ha határozottan mutatnád neki, hogy nagyon tetszik neked.
2016. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem sikerült. Egyszerűen amikor elbúcsúztunk féltem kezdeményezni! :(
2016. szept. 22. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg következőre, légy bátor! :)
2016. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. Nyugodtan oleld meg,orulni fog neki. :)
2016. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, biztos örülni fog neki, és jót fog tenni az önbizalmának :D Nyugodtan kezdeményezz! ;D
2016. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már csak annyit kérdeznék hogy konkretzáljak vagy csak spontán öleljem meg?
2016. szept. 26. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a konkretizálás alatt mit értesz, de szerintem két lehetőséged van.

A, nyúlsz felé, de ő megijed, és elhúzódik, vagy csak meglepődik, megilletődik és nem tudja hogyan reagáljon, ezért későn reagál, vagy kicsit furcsán viselkedik. De egyiktől sem kell szerintem megijedned, ha határozott leszel, mindkettőtöknek könnyebb lesz.

B, Rákérdezel, ami meg színtén végződhet az A-ban leírt lehetőségekben, de elutasítani nem fog. (Legalábbis erre nem látok esélyt.)

2016. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt akartad írni, "koncentráljak". Javíts ki, ha tévedek :D Csak öleld meg ,nem kell rákészülnöd, ez nem szülés :D
2016. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!